Suriyeli nüfusu 63 ilde %20yi aşmış

mikron24

Aktif Üye

Ekler

• Screenshot_20230717_085014_edit_21555001111293.jpg
    Screenshot_20230717_085014_edit_21555001111293.jpg
    146.2 KB · Görüntüleme: 72
Fransa, İngiltere ve İsveç'e döneceğiz yani. Batılılaşmayı(!) başarıyoruz sonunda :) . Bu konuda biz onları geçeriz yalnız.

2. paragraf iyiymiş:) benim anladığım şu.

diyor ki,

İstanbul'da 39 ilçenin ikamet iznine kapatıldığı külliyen yalandır. kapatılan ilçe sayısı 10'dur. abartmayın aq. kalan 29 ilçeye itina ile yerleştirme yapılır.
aynen bu kafayla çalışmalarımıza devam edeceğiz. yalan ve iftiralardan Allah'a sığınırız.

.. 63 ilde %20 yi aştı demiyor.
63 ildeki 1169 mahallede aştı diyor.

Daha fazla din kardeşimizi misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Onları sığınmacı olarak görmeyin. Kardeşimiz onlar.

Ülke ekonomisine insanları uydurmak için önce işsizliği azaltması gerekiyor hükumetin, bunun yoluda ucuz iş gücü olan suriyeli,afgan her neyse bunları geri yollamak olur bunlar nasıl oluyorsa aylığı 5 bin Türk Lirasına kimsenin son çarem bile demediği işleri yapıyorlar(cam üretimi, kaplama sanayii, boya üretimi vs.)

Bunlar ucuz iş gücü olduğu sürece yerli vatandaş her zaman 2. sırada olacaktır.

Tahta kurusu gibi üredikleri için bundan 10 yıl sonra bu başlığın tam tersini göreceğiz" Türk nüfusu 60 ilde %20yi aştı" diye.

Merhaba,
Prensip olarak, internet ortamında, politik polemiğe girmek istemem. Lâkin genç kuşaklara da bazı gerçekleri, olayların daha öncelerini ve de daha sonra olacakları anlamaları açısından linkteki kitabı öneririm. Türkiye Suriye sınırındaki "MAYIN" ların temizlenmesinden başlayan süreci adım adım takip ederseniz geleceği de görebileceksiniz.

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back