Uyuşturucu sorununun tüm toplumu etkilemesi

Breaking Bad'de meth kullanan birisi kafayı bulunca gözüne yerde dolaşan robot süpürge çarpıyor ve içini açmaya başlıyordu. Biriside anlamsızca çukur kazıyordu, bunu bilenler sormuyordu niye kazıyordu diye. Çünkü kafasını meşgul etmesi gerekiyormuş.

Arızalı komşu başa beladır. Bizim alttakiler bize saldırmışlardı güya soba yakmak için odun kırıyor ses yapıyormuşuz. Halbuki doğalgaz kullanıyoruz. Bi ara 3. katın borusu patlıyor bizim kattan geçerek 1.kattan çıkıyor. O yıldır bu yıldır sorun yaşıyoruz. Tüm tesisatı, boruları yeniledik hala su geliyor diyorlar. Tık sesinden bile rahatsız oluyorlar. Alttakinin telefonla konuşması bile bize duyuluyor, ayı gibi bağırıyor, balkona çişini yapıyor falan. Bunlar madde de kullanmıyor, sadece oksijenle bile farklı kafalara ulaşmak mümkün demek ki.

Sizinkinin büyük ihtimal raporu var o yüzden salıveriyorlardır.
Buyuk sorun gercekten. Evi tamamen 5 mm'lik haliyla kapladim, cift kat hemde ses gitmesin diye. Bisikletin, kuregin falan altinda 20 mm'lik yalitim var bunlardan baska. Adam hala arada sokak ortasinda "nabiyonnuz siz yukarda, butun gece garc garc ses geliyor" diyor. Evde yalniz yasiyorum, bazen birader geliyor ziyaretime. Benim yaptigim yalitimi luks diye satilan binalarda muteahhitler yapmiyordur. Adam gayipten ses duyup benimle tartismaya calisiyor.

Yazık günah insanlarımıza. Keşke fırsat olsa da herkes müstakil evinde yaşasa.
İleride fırsatım olduğunda şu amerikan filmlerindeki gibi atom bombasına dayanıklı evlerden yaptırıcam. 5 metre duvar, tamamen çevreden insanlardan izole.

Breaking Bad'de meth kullanan birisi kafayı bulunca gözüne yerde dolaşan robot süpürge çarpıyor ve içini açmaya başlıyordu. Biriside anlamsızca çukur kazıyordu, bunu bilenler sormuyordu niye kazıyordu diye. Çünkü kafasını meşgul etmesi gerekiyormuş.

Arızalı komşu başa beladır. Bizim alttakiler bize saldırmışlardı güya soba yakmak için odun kırıyor ses yapıyormuşuz. Halbuki doğalgaz kullanıyoruz. Bi ara 3. katın borusu patlıyor bizim kattan geçerek 1.kattan çıkıyor. O yıldır bu yıldır sorun yaşıyoruz. Tüm tesisatı, boruları yeniledik hala su geliyor diyorlar. Tık sesinden bile rahatsız oluyorlar. Alttakinin telefonla konuşması bile bize duyuluyor, ayı gibi bağırıyor, balkona çişini yapıyor falan. Bunlar madde de kullanmıyor, sadece oksijenle bile farklı kafalara ulaşmak mümkün demek ki.

Sizinkinin büyük ihtimal raporu var o yüzden salıveriyorlardır.
Sizin sorununuz da benimki kadar berbat, uyusturucu gibi olmasa da sehre tasinan koyluluk cok tehlikelidir.

geçmiş olsun bidahaki gelişinde cadılar bayramı için olan maskeler var onlarla karşıla :p

Screenshot 2023-12-05 at 21-57-24 Оголошення OLX.ua сервіс оголошень України — купівля_продаж ...png
600 lira
bide bu var bi bak linke anlaşırsan alırız paketlemişer :D
news_36074_2.jpg

yasaya göre havalı tabanca serbestmiş google da öyle diyor

böyle bi cannonball da işini görür :D

air-cannon-plans.jpg

Yasaya gore evde bicak bulundurmakta serbest. Ama onu kafana gore birine durtemezsin. Yasak olan kisim bu. :D

test aşamasında sorunlar cıkabilir sonuçta deneysel birşey bu ama adama bıcak yanlışlıkla batmaz herhalde :D

"Vatandas polislerin kendisini takip ettigini, aracina sinyal yolladiklarini ve beynini kontrol etmeye calistiklarini soyluyordu."

Şu düşünce yapısında çok fazla kişi var ülkede. Yani bu lafın gelişi değil ciddi oranda bir kitle var ve hepsinin söylediği şeyler aynı şeyler. Elektronik konusunda özellikle rf de uzman bir tanıdığım da aynı şekilde bunu söylüyor iddia ediyor ve kendince önlemler almış durumda. Aldığı önlemleri şuraya yazsam kimse adamın akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmez. Ama bu şahıs kafayı yemiş birisi değil oturup muhabbet etsen bir çok konuda hayat dersi verebilecek yada mesleki konuda akıl/fikir verebilecek sorunları hızlıca çözebilecek bir kimse.

"Vatandas polislerin kendisini takip ettigini, aracina sinyal yolladiklarini ve beynini kontrol etmeye calistiklarini soyluyordu."

Şu düşünce yapısında çok fazla kişi var ülkede. Yani bu lafın gelişi değil ciddi oranda bir kitle var ve hepsinin söylediği şeyler aynı şeyler. Elektronik konusunda özellikle rf de uzman bir tanıdığım da aynı şekilde bunu söylüyor iddia ediyor ve kendince önlemler almış durumda. Aldığı önlemleri şuraya yazsam kimse adamın akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmez. Ama bu şahıs kafayı yemiş birisi değil oturup muhabbet etsen bir çok konuda hayat dersi verebilecek yada mesleki konuda akıl/fikir verebilecek sorunları hızlıca çözebilecek bir kimse.
bahsettiğiniz kişi forum üyesimi ? sanırım mesajlarını okudum onun :katil1:

İsim vermeyeyim belki hoşlanmaz istemez ama bir kaç ay öncesine kadar mesleki sosyal platformlarda fazlasıyla aktifti.

• Beğen
Reactions: nt
Atacagim videodaki insanlar gercek maalesef. Biz bu kafasi bulanik ruh hastalari ila yasamak zorundayiz. Halici arkadas iyi dayanmis. Ben olsam coktan lan getiriyom sabah halini, al ustune otur derdim. :D

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back