Aneng SZ305 inceleme (teaser)

yalnız kimse dandik demedi hissiyatı dt830 ile aynı dendi siz şimdi dt830 a dandik mi diyorsunuz

@taydin abi basardık galiba sonunda :katil2:

bu arada yeni ut89xd aldım AA kalem pil ile çalışıyormuş harika oldu 9 v pil çok sıkıntıydı benim için
Ben 830'u hicbir zaman bir Unit 33 ile dahi karsilastirmadim ki. Her zaman dedigim TR'de 100 TL'ye satilan bir cihaz icin cok ama cok iyi. Buradaki anahtar kelime 100 TL. Evinde 9V'luk pile motor baglayip oynayacak ya da cocugunun oyuncagini tamir edecek kimse icin yeterli. Gidip 2.000 TL'ye 89XE almasina gerek olmayan insanlar icin yani.

Ben 830'u hicbir zaman bir Unit 33 ile dahi karsilastirmadim ki. Her zaman dedigim TR'de 100 TL'ye satilan bir cihaz icin cok ama cok iyi. Buradaki anahtar kelime 100 TL. Evinde 9V'luk pile motor baglayip oynayacak ya da cocugunun oyuncagini tamir edecek kimse icin yeterli. Gidip 2.000 TL'ye 89XE almasina gerek olmayan insanlar icin yani.
yani evet prizde 220 voltu gormek pilde 9 voltu gormek ıcın iş gorebilir ama ben bunla hiçbir olçum yapamam cunku psikolojik olarak çok dandik hissi veriyor hep seyyar tezgahlarda yapı marketlerde bi milyoncularda gordugumden ve tasarımından dolayı sanırım

yani evet prizde 220 voltu gormek pilde 9 voltu gormek ıcın iş gorebilir ama ben bunla hiçbir olçum yapamam cunku psikolojik olarak çok dandik hissi veriyor hep seyyar tezgahlarda yapı marketlerde bi milyoncularda gordugumden ve tasarımından dolayı sanırım
Oyle deme amcasi, yakisiklidir kendisi.

1.jpg

Ekler

• 4.jpeg
    4.jpeg
    86.6 KB · Görüntüleme: 20
  • 5.jpg
    5.jpg
    54.4 KB · Görüntüleme: 21
  • 6.jpeg
    6.jpeg
    10.7 KB · Görüntüleme: 19
  • 2.jpg
    2.jpg
    16.5 KB · Görüntüleme: 26
  • 3.jpg
    3.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 23
Ölçü aleti ömürlük cihazdır, bakın 1980 yılı fluke'lar hala taş gibi çalışır.
Bir arkadaş yukarıda doğru söylemiş, güven verecek diye. Elimiz kolumuz değiyor 200-800V arası ölçüyorsunuz vs...

Bende Fluke 179 var. Senelerdir pilini değiştirir değiştirir kullanırım. Fluke harici oyuncak gibi geliyor bana...

Ölçü aleti ömürlük cihazdır, bakın 1980 yılı fluke'lar hala taş gibi çalışır.
Bir arkadaş yukarıda doğru söylemiş, güven verecek diye. Elimiz kolumuz değiyor 200-800V arası ölçüyorsunuz vs...

Bende Fluke 179 var. Senelerdir pilini değiştirir değiştirir kullanırım. Fluke harici oyuncak gibi geliyor bana...
177 var bende bende çok memnunum

Aslında onun da beteri var. Sadece iki probdan oluşuyor ve cep telefonuna gönderiyor ölçümü.

Dave Jones a göre dünyanın en berbat multimetresi bu. Haklı olabilir.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,897
Üyeler
2,496
Son üye
can12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back