Bu motor nasil test edilebilir?

Testi motora giren kablolardan yap.
Kutu arızalı olabilir.
Göbek mıknatıslı ise göbeği çevirince elektrik üretmesi lazım.

aynısı veya muadili olduğunu düşündüğüm bi motorla karşılaştırdım.
motor gücü 48W, akım 2A
limitte denemişsiniz ama 4, 5A'de de denemenizde yarar var.
5A da denedim, donmede farklilik olmadi, ama surtuyor mus gibi yapiyor, sanirim su kirilan parca asagida bir yerlere surtunmeyi engelliyor ve tam merkezlemesini sagliyor olabilir, :dusun1:

Merhaba, sizin motor bu sanırım. link

Fotoğraftaki etikette markası Topsflo okunuyor, kahverengi 24V, mavi gnd, sarı 0-5 V ve susuz çalıştırmayın diyor. Su soğutma içinse önemli değil ancak damacana pompalarındaki gibi sistemi çalıştırmak için bir sensör varsa su olmadan açmayabilir.

Merhaba, sizin motor bu sanırım. link

Fotoğraftaki etikette markası Topsflo okunuyor, kahverengi 24V, mavi gnd, sarı 0-5 V ve susuz çalıştırmayın diyor. Su soğutma içinse önemli değil ancak damacana pompalarındaki gibi sistemi çalıştırmak için bir sensör varsa su olmadan açmayabilir.
Tesekkur ederim, bir de muadil bulabilirsem cok iyi olur . 1000 dolarlik fiyata bak :kizgin3:

Ikinci el hic gormedim abi. Sifir I sanirim 20 bin e bulunmus

pandemi döneminde bi taski şarj arızasıyla uğraşmıştım. o zamanlar ikinci el fiyatlarına bakmıştım sıfır otomobil parasıydı.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,434
Üyeler
2,649
Son üye
terzaghi

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back