google bing sorunu ACİLL !!!

salih389

Üye
google da bir sey arattığımda direk bu linketen arıyor örn. çeviri yazdığımda bu çıkıyor .veri temizliyorum yine aynı yine aynı bazende yahoo oluyor
lütfen yardım edin

Son düzenleme:
bana virüs gibi geldi
chrome mi kullanıyorsunuz
googleda aramadan kastınız web adresinin olduğu bar mı
chrome ayarlarından varsayılan arama motorunu bulmaya çalışın

Sorun cozuldu mu yoksa devam mi ediyor? Yaz da konuya gelecekte bakacak insanlar da fikir sahibi olsun. :)

abi sen başlıkda iki yazında iki olmak üzere toplam 3 arama motoru yazmışsın sana nasıl yardım eddelim

bide bunu dene : https://duckduckgo.com

linki de sil millet tıklamasın sana zahmet

bana virüs gibi geldi
chrome mi kullanıyorsunuz
googleda aramadan kastınız web adresinin olduğu bar mı
chrome ayarlarından varsayılan arama motorunu bulmaya çalışın
EVET WEB ADRESİNİN OLDUĞU BAR . VARSAYILAN FELNA OARALRDA ÇIKMIYOR . ARAMAK İSTEDİĞİM ŞEYİ BU LİNK ÜZERİNDE ARIYOR CHROME ÜZERİNDEN DEĞİL

bu linki kontrol edin chrome://settings/search

düzenleme: link olarak attım ama basına https koyuyor kopyalayıp arama cubuguna yapıştırın

• Beğen
Reactions: nt

Forum istatistikleri

Konular
5,891
Üyeler
2,494
Son üye
yasin533

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back