Görünen Oki sadece dc besleme yapınca calismiyor. Bataryadaki 3. Bağlantı ne ise onuda bağlamak gerekiyor. Bozuk bataryanın içindeki karti resimleyebilir misiniz nedir gorelim.

Görünen Oki sadece dc besleme yapınca calismiyor. Bataryadaki 3. Bağlantı ne ise onuda bağlamak gerekiyor. Bozuk bataryanın içindeki karti resimleyebilir misiniz nedir gorelim.
basit bir batarya bu nedir anlamadım

Ekler

• B69EC30E-B8F6-4B2A-AE03-512ABA93A1E4.jpeg
    B69EC30E-B8F6-4B2A-AE03-512ABA93A1E4.jpeg
    199.5 KB · Görüntüleme: 86
  • CD5870A7-B279-493C-967D-3311680B1109.jpeg
    CD5870A7-B279-493C-967D-3311680B1109.jpeg
    218.2 KB · Görüntüleme: 83
basit bir batarya bu nedir anlamadım

T pinine ne bagli anlayamadım. Siz takip edebiliyormusunuz? Ne bagli bir parça varmi sicaklik sensoru ntc yada ptc varmi? Cihazin calismamasina neden olacak bir güvenlik önlemi ne olabilir.

Yandaki parçalardan anladığım düşük voltaj koruma devresi olan bir bms ama 3. Pinden neyi kontrol ediyor göremiyorum.

T pinine ne bagli anlayamadım. Siz takip edebiliyormusunuz? Ne bagli bir parça varmi sicaklik sensoru ntc yada ptc varmi? Cihazin calismamasina neden olacak bir güvenlik önlemi ne olabilir.

Yandaki parçalardan anladığım düşük voltaj koruma devresi olan bir bms ama 3. Pinden neyi kontrol ediyor göremiyorum.
inanın bende çözemedim peki batarya takılı halde iken + - güç verirsem olur mu

Bu durum batarya için iyi olmayabilir. Deneme için kısa süre verebilirsiniz.

Bence yukarıdaki devre kartında bir parça eksik olabilir yoksa çalışmaması için bir neden yok.
DİĞER BATARLA İLE DENDİM YERİNDEN ÇIKARTMADAN NUH DİYOR PEYGAMBER DEMİYOR ORDAKİ KARTTA ACABA BATARYAYI ALGILAYAN BİR SENSÖRMÜ VAR BATARYAYIDA KOYDUM İÇİNE BAĞLAMADAN YOK İNATLA AÇMIYOR

DİĞER BATARLA İLE DENDİM YERİNDEN ÇIKARTMADAN NUH DİYOR PEYGAMBER DEMİYOR ORDAKİ KARTTA ACABA BATARYAYI ALGILAYAN BİR SENSÖRMÜ VAR BATARYAYIDA KOYDUM İÇİNE BAĞLAMADAN YOK İNATLA AÇMIYOR

Batarya üzerindeki kartta bir bms olmali. Yada düşük voltaj algılayıcı. O sistemi siz pili ayırarak aktif etmiş oluyorsunuz. Piki o şekli ile cihaza takip bir kaç dakika şarjda tutup açmak gerekebilir.

Forum istatistikleri

Konular
5,879
Üyeler
2,488
Son üye
ilter

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back