Klavye tuşu çıkarma aparatı

taydin

Timur Aydın
Staff member
Düşe düşe ucu iyice hırpalanmış olan cımbıza yeni görev :katil2:

1724761103049.jpeg

Olmamis abi o, bozar tuslari, soyle bir sey bulup yazicidan cikart bari , gerci mekanik klavye degilse gerekmez ama yinede isin erbabi bu
1724780468127.png

Geçen @Sercan ile bir ikinci el mağazasına gittik. Benim favori klavyeyi orada görünce, tanesi 50 TL den gözüm kapalı iki tane aldım hemen. Keşke gözüm açık iken alsaydım :katil1:. Neyse o abzürt klavyeyi organ bağışçısı olarak kullanacağım, diğer klavyeyi de bilgisayara bağladım.

F'den Q'ya dönüştürülmüş olabilir. Bazı klavyelerde her harf aynı konumda takılamıyor.

F den Q ya bir siemens klavyeyi dönüştüreyim dedim.

Sağlam klavyeden de oldum. Çok güzel bir siemens nixdorf klavye idi. İkinci bir tane daha var ama onu sökmek istemiyorum o çalışıyor çünkü.

Forum istatistikleri

Konular
6,546
Üyeler
2,686
Son üye
Berat_41

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back