Kondansatörün Hoparlör Sesine Etkisi Olur Mu?

sim kart varsa belki uzaktan konfigürasyon atıp sesi ayarlayabiliyolardır. meslea müşteri aradı bunun sesi çok dedi. hiç servis göndermeden kısabilirler.

sim kart varsa belki uzaktan konfigürasyon atıp sesi ayarlayabiliyolardır. meslea müşteri aradı bunun sesi çok dedi. hiç servis göndermeden kısabilirler.
Kart yuvası boş. Seçenek olarak koymuşlar herhalde.

Arkada kumanda soketi varsa kablolu kumandadan yapılıyor olabilir.
Kumanda soketi var ama kumandası yok.
Servisteki usta ile görüştüm. "Ses ayarlama olayı yok, neyse o" dedi. Hatta "hoparlör patlamıştır" filan dedi. Anlayacağın başından savma peşinde. Yarın patrona söylerim, o anlayacakları dilden konuşur.

Genelde bu masaj koltuklarını bağımsız bir firma işletmiyor mu? @Gokrtl sizin firma işletiyorsa asıl senden almamız gerekirken bu bilgileri, sen bize soruyorsun :D

Galiba kumandasını bulmak zorundasın.Koltukla birlikte gelmesi lazımdı.
Kullanma kılavuzunda kumanda görünüyor ama içinden çıkmadı. Kumanda yerine yanında bir kutu veriyorlarmış. Bu kart okuyucunun filan olduğu kutu. Onun içinde küçük bir kumanda var ama oyun süresini filan ayarlıyor. Çok seçenek yok.

Genelde bu masaj koltuklarını bağımsız bir firma işletmiyor mu? @Gokrtl sizin firma işletiyorsa asıl senden almamız gerekirken bu bilgileri, sen bize soruyorsun :D
Yok abi. Parasını verip alan herkes istediği yere koyup bağımsız işletiyor.

Hasılatı telefona mesaj olarak atmak için

Eğer ayrı bir firma işletiyorsa bir AVM deki koltukları, bu şekilde bir GSM veri toplama sistemki kurması çok mantıklı gerçekten. Bütün koltuklardan hasılat raporları gelecek, adam da bilecek her koltuktan kaç para çıkması gerektiğini. Koltuklardan parayı toplayan çalışan da para çalamayacak.

Eğer ayrı bir firma işletiyorsa bir AVM deki koltukları, bu şekilde bir GSM veri toplama sistemki kurması çok mantıklı gerçekten. Bütün koltuklardan hasılat raporları gelecek, adam da bilecek her koltuktan kaç para çıkması gerektiğini. Koltuklardan parayı toplayan çalışan da para çalamayacak.
Büyük AVM lerde bu sistem var her makina Wifi ile merkeze bağlı hangi makina ne kadar hasılat yapmış anında görüyor.
Koltuk gibi aletlerde kaç kişi kullanmış Eeproma kayıt ediyor silip değiştiremiyorsunuz.

Biz memlekette bir süre bilardo salonu işlettik. Ben üniversiteye yeni başlamıştım. Masaların oynama saatlerini tutmak için basit bir bilgisayar programı yazdım. Saat açıyorsun, saat kesiyorsun, süreyi program hesaplıyor ve yeküne ekliyor. 5 yıldır bizim müessesede çalışan eleman bir ay sonra işi bıraktı :dusun2:

Hatta babam sağken şöyle diyaloglar oluyordu onula babam arasında

"Mehmet çok çalmışsın bu ay yav :) "
"Abi napayım, alışmışız bir kere, bırakamıyorum :avare1: "

Ben üniversiteye gidince, babam da artık pek evden çıkmayınca bu yanına çalışan aldıydı. Çalışan bunun çaldığından çalıyordu. Babam da az dalga geçmiyordu Mehmet ile :D

Bu tür işlerde İndiragandi çok olur.
Ben ilk işe başladığımda makinelere kart okuyucu takılmıştı ama jeton makineleri sökülmemişti. Sürekli oradan 1tl atıyorlardı. Baktım ki o paralar birileri tarafından toplanıyor. Olaya el attım. Tüm makinelerdeki paraları toplayıp götürüp patrona teslim ettim. Sonra sökebildiğim tüm para makinelerini söktüm. Sökemediklerime de 3B yazıcı ile kapak basıp yapıştırdım. Ama bunlar hep unutuldu. Maaşımda kesintiye gidildi. Sıkıntılı bir süreçten geçiyorum şu sıralar.

Ama neticede helal ediyorduk, çünkü kahvehane işletmek, dünyanın en zor, en berbat işidir. Ne tatilin var ne bayramın. Haftada 7 gün çalışıyorsun.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,840
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back