osiloskop önerisi?

Modelini hatırlamıyorum ancak TDS Mühendislik'ten alıyoruz. İstediğimiz boyutta hazırlıyorlar. 5 yılı geçince sertleşmeye başlıyor, rengi biraz değişiyor. O zamana kadar da bir problem yaşamadık. Kolay temizleniyor. Üzerine çok ağır cihazlar koymamaya özen gösteriyorum.

Siglent SDS1104X-E almayı düşünüyorum en uygun fiyata nereden bulabilirim?

Buna kesin cevabı kimse veremez. Çünkü genel bir doğru cevap yok. Tüm Anlık farklı fırsatlar olabilir. distribitörleri arayıp kendiniz buılmalısınız.

Şurada değinmiştim:

şu reklam sanırım? arkadaş yeni üye olmuş ve mesaj sayısı 3
Olmayabilir de. Belki gerçekten öyle düşünen bir müşteridir. Belki zamanla satıcı ile ahbaplık oluşmuş bir müşteridir. Çok da önemli değil. Ben bu tür uç cevaplara çok anlam yüklemezdim.

Dediğim gibi buradan tüm alternatiflerinizi öğrenip, sonra doğru cevabı kendiniz bulacaksınız.

Almak istediğiniz cihaz uzun süredir piyasada olan ve çok satılan modellerden. Ben sizin yerinizde olsam ikinci el fırsatı da araştırırdım. Özellikle de aceleniz yoksa.

100 mhz modelide var.

Bundan bende var. Güzel cihaz. Kırılabiliyor. 100 Mhz hatta 250 MHze adar yükselebiliyor. Android işletim sistemli. Birden fazla ekran özelliği çok güzel. Tavsiye ederim.

Ancak Bangood / Aliexpress gibi sitelerden alırsanız Türkiye'ye girerken gümrükte sıkıntı ihtimali hayli yüksek. Ben bir aarkadaşıma yurtdışından getirtmiştim.

İstanbul'daysanız ofisi ziyaret edip kahve içerken detaylı incleyebilirsiniz.

Bundan bende var. Güzel cihaz. Kırılabiliyor. 100 Mhz hatta 250 MHze adar yükselebiliyor. Android işletim sistemli. Birden fazla ekran özelliği çok güzel. Tavsiye ederim.

Ancak Bangood / Aliexpress gibi sitelerden alırsanız Türkiye'ye girerken gümrükte sıkıntı ihtimali hayli yüksek. Ben bir aarkadaşıma yurtdışından getirtmiştim.

İstanbul'daysanız ofisi ziyaret edip kahve içerken detaylı incleyebilirsiniz.
teşekkür ederim. sinop'tan selamlar :)

100 mhz modelide var.

100 MHz için ekstra para ödemenize gerek yok. Ayrıca söylemeyi unuttum. En önemli özelliği 12 bit olması.

aliexpreste ödeme kısmında vergi yazıyor ama banggood'da yazmıyor. kafamdaki tek soru işareti bu

Osiloskop gibi cihazlar kargo yoluyla geldiğinde bazen yurda girişte ekstra kurallara tabi olabiliyor, TSE kontrolü vb. Ayrıca gümrük memuru bireysel kullanıma dair eşya değil, ticari ürün olduğuna karar verise fahiş gümrük bedeli ilave olma ihtimali var :(

Kargo ile helen bireysel siparişler için normalde sınır 150 EURO civarında. Yolcu beraberinde ise 400 EURO.

isterseniz Partner Elektronik ile bir görüşün, indirimli fiyat alabilecek misiniz?

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back