Altyapısız ev'de uygun internet fikirleriniz nedir

illegal wifi şifresi öğrenme yöntemi;
birinci ve en etkili yöntem wifi şifresini direk internet sahibinden istemek. tabi yüz yüzde değil. aynı isimde 2.bir şifresiz wifi ağı oluşturuyoruz. kurban şifreli bağlantıdan düşüyor. sizin oluşturmuş olduğun wifi ağına otomatik bağlanıyor. internete girmeye çalıştığında karşısına sizin oluşturmuş olduğunuz wifi şifresi soran web sayfası çıkıyor. kullanıcı şifreyi girdiğinde şifre sizin bilgisayarınızın ekranına düşüyor. web sayfası türkçe olursa işiniz daha kolay olur.

ikinci yöntem ise havada uçuşan dataları toplayıp (handshake yakalama) içindeki şifreyi işlemciye kırdırma. çok zaman alan bir işlem eğer şifre 123456789 değilse :D

hackerlar için özel olarak hazırlanmış linux işletim sistemi kali aracılığı ile birçok wifi kırma yöntemi var.

birinci yöntem için;

ikinci yöntem için;
Silivri soğuk olur be
ben sonuca bakarım, sonuç başarılı ise herkes hacker olabilir. :ok1:
ben olmam ne milletin şifresiyle ne interneti ile işim olur kimsenin hakkına giremem kusura bakma

kütüphane yazmakla olmuyor bence. ne yaptın da neyi başardım bu önemli... biraz daha açıklayıcı olursan bizde kendimizi savuna bilelim :D

%100 Python :)
ben bir kod yazdım nede olsa elit hacking kursumu aldım :D
phing değilde bruteforce olarak yapılır bunun için gitubda bir çok örnek var
ama dahili wifi ile değil harici bir wifi dongle gerekli

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,891
Üyeler
2,494
Son üye
yasin533

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back