Evde 0.2mm yol basma (Toner Transfer İle)

Gokrtl

Gökhan Kartal (TeknoDay)
Staff member
Ekteki resimdeki kesilecek bölüm çerçevesini 0.2mm çizdim. Toner transfer yapıp laminasyon ile baskısını yaptım. Gerçek bir yol çizmiş olsam kullanılır gibi duruyor. Ne dersiniz?

20220606_133349.jpg

Bu baskı yeni bir baskı mı? Açıkçası fena gorunmuyor.

Bende bir baskı alacagimda bu baskının yanına bir kaç fazla yol çizip deneme yapacagim.

Ama zaman meselesi işte.

Bu baskı yeni bir baskı mı? Açıkçası fena gorunmuyor.

Bende bir baskı alacagimda bu baskının yanına bir kaç fazla yol çizip deneme yapacagim.

Ama zaman meselesi işte.
Biraz önce bastım.
Bana hiç 0.2mm yol lazım olmuyor ki çizip basayım.
Başka birşey basarken aklıma geldi. Şuraya 0.2mm yol atayım bakalım basabilecek miyim diye :D

Eline sağlık @Gokrtl çok güzel olmuş. Bir şeyi merak ettim. Resme yakından bakınca bakır kenarları tırtık tırtık olmuş. Nedeni ne ola ki?

Eline sağlık @Gokrtl çok güzel olmuş. Bir şeyi merak ettim. Resme yakından bakınca bakır kenarları tırtık tırtık olmuş. Nedeni ne ola ki?
Abi yazıcının çözünürlüğünden kaynaklandığını düşünüyorum. Yollar tonerle baskı yapınca öyle çıkıyor.
Yüksek çözünürlüklü bir yazıcı olsa o tırtıklar olmayacaktır muhtemelen.

• Beğen
Reactions: umk

Forum istatistikleri

Konular
5,656
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back