Evde bluetooth hoparlör yapımı

Gerçekten filtresiz çalışan bir class Dymiş, TI evm si için o güçler de heatsink kullanmış. Bu durumdan benim çıkarımım linkteki modülün specleri yanıltıcı olarak değerlendirilebilir.

Burada ayrintili inceleme var. Uzerindeki sogutucu yetiyor gorunuyor.

Ben anlamadım şimdi olayı, ben ilk attığınjz linkteki 2x50W olan modül için konuşuyorum. Üzerinde heatsink vs olmayan, sizin attığınız TI entegre orada kullanılıyor sanmıştım ancak sanırım öyle değilmiş, ben heatsinkli olana heatsink yetmez demiyorum ki, bu heatsinksiz olanın specleri yanıltıcı olabilir diyorum. Aksini iddia ediyor musunuz onu da pek anlamadım gerçi

Iyi de ilk attigimda heatsink olmadigini nereden cikardiniz ki? Resimlerdeki alt ve ust plakalar aluminyum ve birbirine tutturulmus halde. Sanirim bu sadece cipin uzerindeki heatsink kadar etkili olacaktir.

Edit : Tamam, anladim. Siz @Encoder 'in attigi 15W'lik olani diyorsunuz. O ilk attigi mesajda 2x3W'lik bir devre onermisti ama 250TL gibi bir fiyati vardi. Sonradan degistirip 15W'lik olani atti. 15W'ta %95 verimlilikte sogutucu gerekmeyebilir gercekten.

Sizin motorobit sitesinden attığınız 2x50W olanı söylüyorum, heatsink yok. İnternetten başka fotolara da baktım alttaki ve üstteki plaka ile modül arasında bağlantı yok, iki tarafta spacer ile aralanmış durumda. Anladığım kadarıyla alıp test ettiğiniz bir ürün değil zaten, büyük ihtimalle specleri yanıltıcı o ürünün.

Sizin motorobit sitesinden attığınız 2x50W olanı söylüyorum, heatsink yok. İnternetten başka fotolara da baktım alttaki ve üstteki plaka ile modül arasında bağlantı yok, iki tarafta spacer ile aralanmış durumda. Anladığım kadarıyla alıp test ettiğiniz bir ürün değil zaten, büyük ihtimalle specleri yanıltıcı o ürünün.
Baskasinin sattigi mala kefil olacak degilim. :cool: Bende Cin'den aldigim var, sorunsuz calisiyor.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back