O T12 yakışmamış o masaya. V1 de kalmalıydı. V1.5 da Aixun almış olmalıydın. :dans1:

Şu nasıl @Gokrtl

JBC candır.
İlk başta eli açık olduğunu bilsek T12 ye yönlendirmezdik :katil2:

Ama JBC ninde kendi içinde değişik modelleri vardır. Üzerine biraz konuşup öyle karar verelim. Bence bunun için ayrı bir başlık açabilirsin.

Yo sorun değil, kullanıyorum aslında memnunum, elde dursun.
Bu JBC yi alınca ne farkı olacak mesela?
Valla ikisinide kullanmadığım için bilmiyorum. Artılarını eksilerini araştırmak lazım. T12 72w mesela. Benim aldığım Aixun 200w. Isınma anlamında ciddi fark var aralarında. JBC de muhtemelen daha hızlıdır.

Valla ikisinide kullanmadığım için bilmiyorum. Artılarını eksilerini araştırmak lazım. T12 72w mesela. Benim aldığım Aixun 200w. Isınma anlamında ciddi fark var aralarında. JBC de muhtemelen daha hızlıdır.
Bozulana kadar kullanayım T12 yi.
Şimdi JBC alsam da T12 ile aradaki o farkı anlayamayacağım belki de.

20240223_174401~2.jpg

Yüzük sıkma pensesi geldi. Kıyaslama için Pa-09 ile yan yana koydum.

@taydin
Rigol 3021 için hangi yüzükleri ve kabloyu almak lazım?

zamanında klein'ın klasik tornavidalarından bi tane el geçmiş ve bi müddet kullanmıştım. sap ergonomosi sayesinde sıkma ve sökmenin oldukça konforlu olduğunu tecrübe etmiştim. diğer amerikan el aleti üreticilerinin bı kısmı da benzer tasarımı kullanıyor. uzun zamandır bi tornavida takımını almak istiyorum ama bu fiyat baremiyle çok zor görünüyor.

30854 eklentisine bak

Yüzük sıkma pensesi geldi. Kıyaslama için Pa-09 ile yan yana koydum.

@taydin
Rigol 3021 için hangi yüzükleri ve kabloyu almak lazım?
Aslinda bu cok deneme yanilma sonucu bulunmus basarili aletler icin bir konu olsa yine wiki gibi harika olurdu. Ya da referans sayilabilecek knippex , wera , klein gibi urunler icin.

Son düzenleme:
Su icin bir problem yok yag ile henuz karsilasmadilar , simdi aliexpressden kablo icin olan etiketlerinden de aldim.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,140
Üyeler
2,553
Son üye
trojann

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back