i7-2600K fiyatı uçmuş

@Omega işlemci geliyormu yurtdışından orjinal bişey alalım burdakiler cakma sanırım

Tam bende bilmiyorum arkadaşla konuşacağım bakalım o da Berlinde firma ile direkt konuşabilir .Firmanın müşterilerinin %2,5 u Türkiyeden online olmuş

• Beğen
Reactions: nt
Sen sifir faturali urun aliyorsun, 2. el urunlerde gumruk memuru "bu urunun bedeli 150€ dan fazla" derse fazladir.

Hiç demesine gerek yok. Ürün bedava bile olsa, "hmm bunu normal bir kişi kendi kullanımı için almaz, bunu ancak ticaret yapan alır" diyebilir. DİYOR. Ondan sonra da sana EN AZ 15 bin TL gümrük masrafı çıkıyor. O kadar gülünç ki, artık komedi olmaktan çıktı ...

i7-2600K:kizgin3:

sahibinden banladı galiba benı siteye giremiyorum chatbot gibi link okuyom :D

yok normal baglantı üye ol falan diyor sorun değil de sende mause kadar olan takım bulsaydın az olmuş bu anakart ram işlemci :D:D

Screenshot 2023-11-09 at 13-51-52 sahibinden.com Giriş.png

yok normal baglantı üye ol falan diyor sorun değil de sende mause kadar olan takım bulsaydın az olmuş bu anakart ram işlemci :D:D

26463 eklentisine bak
AMD Ryzen serileri guclu ama biraz problemli bir seri. Anakartlar hem islemci hem RAM seciyor. Anakart uyumlu olsa bile BIOS guncellemek gerekebiliyor islemci icin. Elinde eski islemci olmasi gerekiyor yani yeni islemciyi gormesi icin. Yeni islemci icin BIOS yazdiginda da eskiyi gormuyor. RAM'ler ise epey sorun. O yuzden ucunu bir arada tek firmadan almak gerek. Ya da sorun yasarsan iade edebilecegini tanidik olmasi gerek. Intel gibi anakarti oradan, islemciyi buradan, RAM'i de babanemin ceyizinden deyip bir araya getirince calismiyorlar maalesef. :cool:

haftalıgımı aldım dolandırılmaya hazırım abi muşdaki işlemci için fikriniz nedir :D

şimdi 800 dü :D sahibinden beni istemiyor izmir içinde gidip anakartım ile alabileceğim olursa süper olur
al gülüm ver gülüm daha basit en azından orda testde edebilirim benchmak falan
((benchmark ttestını buguun duydum))

aslında işlemci için bir termal macun bile sipariş ettim artic-mx 2 alamanyadan :D diye iyi marka gibi bilmiyorum laptop ıyı guzelde render da sorun cıkıyor gecen tek fotorafı işliyim dedim 15 dk ıptaldi cihaz

Son düzenleme:
Su an kullandigin islemci nedir? Buna gecince ne kadar hizlanacagini soyleyeyim. Bu islemciyi vatandas evine gonderiyor. Sen moıntaji yapip onay veriyorsun, oyle odeniyor para. Arizali slemci gonderirse ya da gondermezse para iade ediliyor.

@nt
4000 tl ye

MSI Z170A TOMAHAWK ANAKART + İ7 6700 İŞLEMCİ + 8GB DDR4 RAM​

İzmir Kabarabağlar

İsteyen test edip alabilir diyor.
Sadece Mainboardu almak isteyen biriside çıkmış olabilir ortak alınır

@nt
4000 tl ye

MSI Z170A TOMAHAWK ANAKART + İ7 6700 İŞLEMCİ + 8GB DDR4 RAM​

İzmir Kabarabağlar

İsteyen test edip alabilir diyor.
Sadece Mainboardu almak isteyen biriside çıkmış olabilir ortak alınır
Ona 4000 verecegine benim attigim R5 5600'e 6000 TL ver. Hem sifir garantili. Islemci gucu 2.6 kat fazla. %260. Hem RAM 'de 16 GB. Iki kati. :D Buna para verilmez digeri varken.

Al sana benchmark :

i7 2600K - 5.500

i7 7600 - 8.000

R5 5600 - 21.600 ( Oeeeeeeh )

Su an kullandigin islemciyi yaz, 15 dakikada yaptigin bunlarda kac dakikaya inecek bakalim.

Son düzenleme:
Yaw ona 4000 vermeyecek test edilmiş işlemciye 800-900 verecek RAM biri anakartı biri alacak(yada aynı kişi)

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,892
Üyeler
2,494
Son üye
yasin533

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back