iki yer ısınıyor

t1rro

Üye
WhatsApp Image 2024-03-23 at 9.04.46 AM.jpeg
omaj ölçümün iaşreytlediğim bobinden omaj ölçümü yaptım kısa devreye düşmüş o ama makineye bağlayınca o lenovo yazan entegre ısınıyor birde işlemci acaba işlemcimi arızaslı kesin sizce yoksa acaba lenovo yüzünden işlemci kısa decreye düştüyse işlemci arızasımıdır sizce

Isaretlediginiz yerlerden kac ohm olcuyorsunuz onu yazmaya calisin bir de entegreyi daha yakin foto alin isterseniz, bu sekilde cok net gozukmuyorlar.

20K degilde 200 yazan yerde olcerseniz daha hassas olcum olacak sanirim

1711180364438.png

1 2 3 ? Hangisinden olctunuz o degeri?

ben usta degilim sizi ustalara hazirliyorum

1- 0.9
2 -
3 - 3.3
.
.
Seklinde yazarsaniz belki sizin icin daha kolay olur

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,840
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back