Şu sitede AMSCOPE SM-4NTP var gibi duruyor,
CLK Technic
Ankara firması.

Yarın arayıp bir bilgi alayım.

Ama adamlara sor SM-3NTP ile SM-4NTP arasında ne fark var diye.
Emin olmamakla birlikte sanırım tek fark stand tipi. Bu arada o linkteki firmanın bunların arasındaki farkın ne olduğunu bileceğini sanmıyorum. Daha önceden oradan aliexpressten aldığım lense takmak için mikroskop kamerası almıştım. Adamlar bu kamera senin lense uymaz dediler. Bende benim lens c-mount uyumlu bu da c-mount uyumlu dedim. Adamlar muhtmelen hayatlarında ilk defa c-mount'u duymuşlardı. Zaten araştırıp gittiğim için oraya adamları dinlemedim ve aldım kamerayı. İyiki dinlememişim :) . Özetle ortalama bir memletim esnafı gibi sattığı malı tanımıyor.

Emin olmamakla birlikte sanırım tek fark stand tipi. Bu arada o linkteki firmanın bunların arasındaki farkın ne olduğunu bileceğini sanmıyorum. Daha önceden oradan aliexpressten aldığım lense takmak için mikroskop kamerası almıştım. Adamlar bu kamera senin lense uymaz dediler. Bende benim lens c-mount uyumlu bu da c-mount uyumlu dedim. Adamlar muhtmelen hayatlarında ilk defa c-mount'u duymuşlardı. Zaten araştırıp gittiğim için oraya adamları dinlemedim ve aldım kamerayı. İyiki dinlememişim :) . Özetle ortalama bir memletim esnafı gibi sattığı malı tanımıyor.
Parayı gönderip alışveriş yapılır mı?
Güvenilir mi?

Parayı gönderip alışveriş yapılır mı?
Güvenilir mi?
Bu arada yukarıdaki yorumu clk techic için yapmadım. O firmayı bilmiyorum. ertel için yaptım yorumu. bunlardan birkaç alışverişim oldu. Bir sıkıntı yaşamadım. Sadece birinde yanlış ürün gönderdiler. Haber verdim. Elimdeki yanlış ürünü karşı ödemeli gönderdim. Onlarda aynı gün yenisini gönderdiler. Ama tabii yine de kefil olamam.

Eğer öyle diyorsanız yarın firmayı arayıp ellerinde

Amscope SM-4NTP​

var mı diye sorayım varsa alayım diyorum.

Ofiste de N-700W-3B modeli var.

1705890649791.png

Madem öneriyorsunuz bunu almak istiyorum, ne dersiniz?

Ben memnunum. Benim aldığım modeller şunlar:
1708891120770.png

1- Fiyatı uygun.

2- Metal kısmı saç porfilden yapılmış. Çok ağır, hor kullanmaya belki gelmez ama benim için yeterince sağlam.

3- Mercek büyütmesi konusunda yorum yapmak için uzman değilim. Ancak büyütmesi benim için yeterli. Aşağıdaki fotoğraf fikir verebilir.
1708891403629.png

Kenarlardaki çizgilerdeki eğrilik tümünde var sanırım.
Tam orta kısımdan bakmak gerek.

Bir araştıralım ama, Ankara da tanıdığı olan biri varsa belki firmanın yerini vs biliyordur.

Kredi kartı ile alıyorsan zaten güvence var, çok kafaya takılacak birşey değil.

Ama kafama takılan firma güvenilir mi?

Web sitesinin adres kısmı eksik ya da yanlış.
Web sitesi tamamlanmamış, pek güven vermedi.
Sabit telefonları yok.
Whatsapp tan ürün stoğu ve ürün hakkında bir kaç soru sordum cevap bekliyorum.

size büyük bir nasihat benden olsun
Kim ne almayı düşünüyorsa @taydin uyudukdan sonra yazın o uyanmadan da silin mesajı. yoksa 100 Tl lik bişey almayı düşünüyorsundur bi bakmışın 40.000 TL lik olmuşun :)

Forum istatistikleri

Konular
5,878
Üyeler
2,487
Son üye
camandar

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back