Lehim Sökme İstasyonu

Fiyat performans önemli :) Benim şimdiye kadar kullandığım pompalarda rijit uç vardı, ve tabiki hava kaçağı oluyordu. Ama bunda elastik uç var ve sızdırmaz bir şekilde kapatıyor emilen yeri. Belki de gerçekten hobi anlamda iş görecek bir pompa, denemek lazım.
Evet güzel ürün kullanıyorum eli büyük ve kaba olanlar sıkıntı yaşayabilir lakin emiş gücü çok iyi. 300c kadar dayanıklı silikon uç var çabuk tıkanıyor.Özdisan satıyor ordan aldım.
FA57D414-C7D9-4196-9FAA-F110E4137B16.png

Son düzenleme:
Fiyat performans önemli :) Benim şimdiye kadar kullandığım pompalarda rijit uç vardı, ve tabiki hava kaçağı oluyordu. Ama bunda elastik uç var ve sızdırmaz bir şekilde kapatıyor emilen yeri. Belki de gerçekten hobi anlamda iş görecek bir pompa, denemek lazım.
:dans1::dans1:

Arkadaşımda vardı gayet başarılı. Sadece yedek ucu biraz pahalı ve yüksek sıcaklıktaki havyaya dayanmıyor. Ama lehimi çekince her taraf ipince katman lehim kalıyor ve komponent bacağı pede yapışmıyor. Duyduğum bir sıkıntısı kaba işe pek gelmiyor tıkanıyormuş. Serum hortumunu düşündüm ama onun çapı bunun orjinal ucundan kalın kalıyor.

Duyduğum bir sıkıntısı kaba işe pek gelmiyor tıkanıyormuş.

Kaba iş için standart emme pompası kullanılabilir, bunu da entegre sökmek için kullanırsın. Sökümü en zor olan küçük delikler.

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back