Aixun T3A vs Mechanic T12 Pro

Benim düşüncem, eğer T420 sonradan T420D ye yükseltilebiliyorsa, şimdilik T420 al. İhtiyaç hissedersen yükseltirsin. En azından maliyeti zamana yaymış olursun.

İki havya sapının şöyle bir avantajı var. Dana önce eklediğim Mr Solderfix videolarında adam iki sap kullanarak, normalde lehim emme istasyonu veya lehim cımbızı gerektiren sökümleri rahatlıkla yapıyor. Ama senin eski havya duruyor, onunla da aynı faydayı elde edersin.

Bir şey soracağım. T210 kolu, C210 o kola takılan uç mu oluyor?

1707503088077.png

Donanimsal olarak var gibi gorunuyor. Gerci maaliyeti sonradan alinca cok daha pahaliya geliyor da olabilir. Ote yandan tr'de parca olarak bulmak da sorun olabilir zaman icinde.

90tl sabit kargo ucreti aliyor.

1221tl'cin maksimum kart tablosu su sekilde.

1707503243145.png

Şimdi T420 ile ilgili son sorum.
En uygun fiyat ertelgsm de. Linkteki ürünün içeriği nedir? Ben tam anlayamadım.
1 istasyon
1 stand
3 kol
1 uç mu?
Yoksa 1 kol, 1 uç mu?

1 kol, 1 uç gibi duruyor.

1707503474108.png

Bence bir kol bir uc. Normalde modeli secebiliyorsun. Ama burada urune optiyon seklinde degil ayri urun olarak tanimlamislar , en azindan ben oyle anladim.

Abi T420 yi garantiledim de şimdi de Volta sayesinde Aixun'un sıcak havası göz kırpıyor. Yanına eklesem mi diye kaşınıyorum şuan. :katil2:
O zaman biraz daha aklını çeleyim :) 1300W !!!

Screenshot from 2024-02-09 21-37-48.png

Ben emayteknikten aldim. T210 ,T115 ve T245 cikti icinden. Bu üç sap icin de K tipi uc cikti.
Sadece K tipi mi çıkıyor? O zaman alıken yanına uçta eklemek lazım dimi? Ben sivri uca alışığım.

1000W olanıyla değil 1300W olanıyla benim dediğim.

Şu duruma geldim. Elim gitmiyor ödemeye. Sıcak havayı çıkarabilirim.

Ekran görüntüsü 2024-02-09 221748.png

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,911
Üyeler
2,500
Son üye
Muhammet Salih Albayrak

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back