Aixun T3A vs Mechanic T12 Pro

T420d 2 adet tutamak 2 adet uç + 1 ekstra sehpa ile 260 usd. yani 2 kanallı tek uç ve sehpa ile gelen T420'nin 150 usd olması çok da garip gelmedi bana. sitedeki yanlışlık nedir ?

normal fiyat 14.000tl olan modeli hangisi ?

T420d 2 adet tutamak 2 adet uç + 1 ekstra sehpa ile 260 usd. yani 2 kanallı tek uç ve sehpa ile gelen T420'nin 150 usd olması çok da garip gelmedi bana. sitedeki yanlışlık nedir ?

normal fiyat 14.000tl olan modeli hangisi ?

Bir dakika ortalık karıştı biraz. Düzeltmeye çalışalım.
Ben Kartal Otomasyona güvendiğim için oradan bakıyorum. Orada T410 modeli var. Açıklama kısmında Tek kol ve 40W olarak görünüyor. Fiyatı 7000TL
Yine Kartal otomasyonda T420 olarak geçen model de Çift kol var ve 200W olarak yazmışlar açıklamaya. Fiyatı 14000TL

ErtelGSM de ise 3 tane T420 var. İçerik aynı Opsiyonları ile birlikte 5700TL, 10000TL ve 11000TL olarak satılıyor.
5700TL olan kartal otomasyondaki T410 ile aynı resme sahip. Benim kafa karışılığım buradan doğuyor.

Aixun'un orjinal sitesine girdiğimde ise sadece T420D modelini bulabildim. T410'a ait bir bilgi yok.
Ayıkla pirincin taşını durumu var şuanda. :)

Ben niye bulamıyorum bunları yav? Search den mi aratıyorsun? :D
Screenshot from 2024-02-09 20-47-11.png

Telefoncu ekipmanları satan sitelerin bu çin menşeili ürünlerde çok daha uygun fiyatlı olabiliyor kartal otomasyon , perpa otomasyon gibi sitelere nazaran.
perpa deme bana. Adını duyunca tüylerim diken diken oluyor. Onlar bedava verse almam. :kizgin2:

Mechanic T12 Pro aldım yeni. T12-D24 uç ile kullanıyorum, İlk izlenimlerim gayet güzel, belirttiğin bir süre boyunca kullanmazsan uyku durumuna geçiyor ben bir dakikaya ayarladım, yerinden oynattığımda uyku modundan çıkıp hızlıca ısınıyor, gayet memnunum.

T420D seni artık bozulana kadar götürür abi en fazla uç alırsın yeni bence niyetin varsa yeni bir havyaya T420D yi al

T420D seni artık bozulana kadar götürür abi en fazla uç alırsın yeni bence niyetin varsa yeni bir havyaya T420D yi al
Ver ver. Az daha gaz ver. 14bine almam derken daha full'ünü 9700'e buldum. Aldım alacam durumdayım zaten. :katil2:

Sen konuşmaya devam edersen bir saat sonra tekrar zam gelecek bak :D
Abi T420 yi garantiledim de şimdi de Volta sayesinde Aixun'un sıcak havası göz kırpıyor. Yanına eklesem mi diye kaşınıyorum şuan. :katil2:

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,900
Üyeler
2,498
Son üye
TaKo

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back