TAMAMLANDI Protek 506

hakan8470

Kıdemli Üye
Burada satiliyor, isim yazmadiklari icin bulmak zor. Aranirsa daha ucuza bile alinir.

Link I bile duzgun calismiyo arkadas. Boyle bile bulunmuyor :kotek1:

Proteki görmek için üye mi olmak gerekiyor? Yoksa uygulamayı mı kurmak gerekiyor?

Bu multimetrenin olayı ne ki bu kadar pahalı ? 9000 TL'ye zaten çok iyi bir multimetre alınabiliyor.

9200 de pahalı 6000 de pahalı. Bu ne yav? Bizim ikinci el siteleri hep böyle :kizgin1:

Ebay'de bakıyorum, 10 yıllık cihazı adam beşte biri fiyatına ilana koyuyor. Bizde ise yenisinin fiyatına, veya yenisinden de pahalı olarak koyuyorlar ilana ... O yüzden sahibinden.com a bakmayı bıraktım. Herif 30 yıllık RF sinyal jeneratör koymuş, fiyat 85 bin TL:katil1: Siglent'e bakıyorum, orada yenisi de aşağı yukarı o fiyat.

UT61 ile karsilastirmislar bir yerde, ut61 daha az pil tuketiyor ve daha hizli denmis.

9200 de pahalı 6000 de pahalı. Bu ne yav? Bizim ikinci el siteleri hep böyle :kizgin1:

Ebay'de bakıyorum, 10 yıllık cihazı adam beşte biri fiyatına ilana koyuyor. Bizde ise yenisinin fiyatına, veya yenisinden de pahalı olarak koyuyorlar ilana ... O yüzden sahibinden.com a bakmayı bıraktım. Herif 30 yıllık RF sinyal jeneratör koymuş, fiyat 85 bin TL:katil1: Siglent'e bakıyorum, orada yenisi de aşağı yukarı o fiyat.
Bu sitelerdeki fiyati anlamak mumkun degil. Bir tane kablolu kaliteli kulaklik bakmistim. Satilmazsa sonra alirim diye favorilere ekledim. 15 Ocak'ta eklemisim, 250 TL. Urun satilmamis. Fiyati dustu diye uyari geldi, bakayim, 200 TL olduysa alirim dedim. Fiyat 499 TL. ve site fiyat dustu diye uyari atiyor bana. :dans1: :dans1: :dans1: :katil1: :katil1: :hihi1:

çalışmalarım sürüyor ucuza fluke alacağız yakında.
ilk adımı 319 ampermetre ile yapacağım.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,989
Üyeler
2,517
Son üye
Dzenit

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back