TAMAMLANDI SATILIK FNIRSI 2C23T Dijital Osiloskop& Multimetre & Sinyal Jeneratörü

yasin533

Üye
MERHABALAR ÜRÜN KAPALI KUTU SIFIRDIR.ALICISINA HAYIRLI OLSUN.

FNIRSI 2C23T - 2 Kanal - 10MHz - 50MSa/s​

El Tipi Dijital Osiloskop & Multimetre & Sinyal Jeneratörü
3'ü 1 Arada

FNIRSI-2C23T, FNIRSI tarafından piyasaya sürülen bakım ve geliştirme endüstrisi için tasarlanmış, üçü bir arada çift kanallı dijital osiloskop cihazıdır. Cihaz, osiloskop, multimetre ve sinyal jeneratörü olmak üzere üç ana fonksiyona sahiptir.

Osiloskop, FPGA+MCU+ADC donanım mimarisi kullanır ve 50MS/s örnekleme hızı, 10Mhz analog bant genişliği, dahili yüksek gerilim koruma modülü, ±400V pik gerilim ölçümü desteği sunar. Multimetre, 4 basamaklı 10000 noktalı gerçek etkin değer ölçümüne sahiptir ve AC/DC gerilim ve akım ölçümü, kapasitans, direnç, diyot, açık/kapalı ve diğer ölçüm fonksiyonlarını destekler. Dahili DDS fonksiyon sinyal jeneratörüne sahip olan cihaz, 2MHz’ye kadar tüm sinyaller için 7 tür fonksiyon sinyali çıktısı verebilir ve adımı 1Hz’dir. Çıkış frekansı, genlik ve görev döngüsü ayarlanabilir.

2.8 inç 320 * 240 çözünürlüklü yüksek çözünürlüklü LCD ekran ve dahili 3000mAh şarj edilebilir lityum pil kullanarak, bekleme süresi 6 saate kadar ulaşabilir. Kompakt boyutlu kullanıcılara daha fazla ve daha güçlü pratik fonksiyonlar sunar ve iyi taşınabilirlik sağlar.Analiz için dalga biçimi ekran görüntülerini kaydetme ve görüntüleme desteği. Multimetrenin 4 basamaklı 10000 noktalı gerçek etkin değeri vardır ve AC/DC voltaj ve akım ölçümünün yanı sıra kapasitans, direnç, diyot, açma/kapama ve diğer ölçüm işlevlerini destekler. Profesyoneller, fabrikalar, okullar, meraklılar veya aileler tarafından kullanılsa da ideal, çok işlevli bir araçtır.

Yerleşik bir DDS fonksiyon sinyali üreteci ile donatılmış olup, tüm sinyaller için maksimum 2MHz çıkış ve 1Hz'lik adımlarla 7 tip fonksiyon sinyali çıkışı sağlayabilir; Çıkış frekansı, genliği ve görev döngüsü ayarlanabilir. Dahili 3000mAh şarj edilebilir lityum pil ile 2,8 inç 320*240 çözünürlüklü yüksek çözünürlüklü LCD ekran kullanarak, bekleme süresi 6 saate kadar ulaşabilir. Kullanıcılara kompakt boyutta daha fazla ve daha güçlü pratik işlevler sağlarken aynı zamanda sahip iyi taşınabilirlik.

Osiloskop​

Ürün KategorisiDijital Osiloskop
Bant genişliği10 MHz
Kanallar2
Bellek derinliği32 kpt
Aynı oran50 MS/sn
Dikey ölçek20 mV/böl - 10 V/böl
Görüntülemek2,8" LCD (320x240)
Boyutlar167x89x35mm
Ağırlık300 gram

Fonksiyon üreticisi​

Ürün KategorisiFonksiyon Üreticisi
Bant genişliği1 Hz - 2 MHz
Kanallar1
Frekans çözünürlüğü1 Hz - 2 MHz
Genlik aralığı0,1 - 3,3 Vpp
Dalga biçimi uzunluğu16 kpt
Yerleşik işlevlerSinüs, Kare, Üçgen, Tam, Yarım, Noice, DC

Multimetre​

Ürün KategorisiMultimetre
Ekran çözünürlüğü10000 sayım
Maks. alternatif akım voltajı750V
Maks. DC gerilimi1000V
Maks. AC akım10 A
Maks. DC akımı10 A
Maks. rezistans100 MΩ
Maks. kapasitans100mF
Sıcaklık-55 - 1300 ℃
Görev döngüsü0 - 100 %
Diğer fonksiyonlarDiyot, Süreklilik, Temassız Gerilim algılama
True-RMSEvet
Veri kaydıEvet

Paket İçeriği​

FNIRSI 2C23T aşağıdakilerle birlikte gelir:
  • 1x 10X prob
  • 1x Timsah klip probu
  • 1 x Şarj Cihazı
  • 1x Multimetre probu
  • 1x USB-C şarj kablosu

Ekler

• WhatsApp Image 2024-05-09 at 13.24.07.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-09 at 13.24.07.jpeg
    367.8 KB · Görüntüleme: 29
  • WhatsApp Image 2024-05-09 at 13.24.10 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-09 at 13.24.10 (1).jpeg
    511.3 KB · Görüntüleme: 26
  • WhatsApp Image 2024-05-09 at 13.24.10.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-09 at 13.24.10.jpeg
    664.9 KB · Görüntüleme: 27
İlanda fiyat da belirtmen gerekiyor.

Fiyatta ya da urun ozelliklerinde bir yanlislik yok degil mi?

Mesela ismi "FNIRSI 2C23T" degil mi?

Bende ona emin olamamistim, yoksa internette 3142 TL ye bulunabilen bir urun neden 4000 TL ye satilsin diye dusunmeden edemedim, lutfen kusuruma bakmayin.

Tr fiyatı mı hocam aliexpress mi. Tr de 3500tl civarıydı bende 4000tl yazmıştım

Aliexpress Fnirsi Official strore da satiliyor du o fiyata.

Elbette istediginiz fiyat yazabilirsiniz hic sorun degil, ben genelde satici pozisyonunda hic olmadim, acaba size zahmet olmaz ise neden boyle dusundugunuzu paylasirmisiniz lutfen? En nihayetinde biz alicilar sizleri yanlis anliyor olabiliriz..

Aliexpress FInirsi Official strore da satiliyor du o fiyata.

Elbette istediginiz fiyat yazabilirsiniz hic sorun degil, ben genelde satici pozisyonunda hic olmadim, acaba size zahmet olmaz ise neden boyle dusundugunuzu paylasirmisiniz lutfen? En nihayetinde biz alicilar sizleri yanlis anliyor olabiliriz.

Tr de 3500 e satan sitelere de sen niye bu fiyata satıyorsun diye Bi müşteri hizmetlerini arar mısın tek tek rica etsem. Zamanınız çok anladığım kadarıyla sizede meşgale olur kıymetli arkadaşım.

Forumlar aile ici gibidir, burada insanlar piyasadan alacaklari seyleri birbirlerine danisirlar, neyi alsam, hangisi daha iyidir vs gibi. Bir satis ya da pazarlama yeri gibi dusunmeyiz, dusunenler olabilir hic sorun etmeyiz. Ama forumda bir konu acildiginda herkes hur ve ozgurce fikrini soyler. Forumun amaci budur.

Ama Forumlara ticari kaygi ile bakildigi anlasilmaz ise icimizde bunu anlayacak arkadaslarda bir sekilde digerlerini uyarirlar.

Dolayisiyla Forumdaki insanlar zarar gormezler. Hatta biraz daha dusmus fiyati 3018TL olmus. :gulus2:

1715267267812.png

Yine ben iyiyim fiyat yonunden degerlendirdim, birileri de kalite yonunden degerlendirebilir. Buna da der misiniz " Bir zahmet saticilari arayin da bu kalitesiz osiloskopu niye satiyorsunuz?"

Hakan arkadaşım sen mükemmel bir forum üyesisin aferin sana senden öğreneceğimiz çok şey var anlaşılan. Buraya giren arkadaşlarımız senin de dediğin gibi her şeyi araştırıp bilen insanlar. Zaten ismini yazsa fiyatıda çıkıyor. Aferin sana bilgilendirdiğin başardın bravo.

Hakan arkadaşım sen mükemmel bir forum üyesisin aferin sana senden öğreneceğimiz çok şey var anlaşılan. Buraya giren arkadaşlarımız senin de dediğin gibi her şeyi araştırıp bilen insanlar. Zaten ismini yazsa fiyatıda çıkıyor. Aferin sana bilgilendirdiğin başardın bravo.
Tesekkur ederim :tesekkur1:

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,989
Üyeler
2,517
Son üye
Dzenit

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back