İnceleyip listeye ekleyebilirsiniz

roboshop.com ile ayni firma. erisim bilgileri, trendyol ve n11 gibi sitelerdeki dukkan isimleri ortak. hatta bazi urun resimlerinde de roboshop yaziyor zaten. fiyatlari da ayni. ayri site yaptirmak yerine sadece isim yonlendirmesi yapsalarmis daha iyiymis. nedense roboshop ile stoklari farkli gorunuyor. 500F kondansator ariyordum. roboshop stogunda yok fakat burada var gorunuyor. umarim guncellemeyi unutmamislardir, siparis verip bir hafta bosuna beklemeyelim.

Farnell den urunu almaya zorlarsan gumruk islemleriyle sen ilgilenmek zorunda kaliyor oldugundan samm uzerinden satis yapiyor.

Farnell de urunu buldun ama samm da yoksa , samm a ulasiyorsun su urunu alacagim dediginde stoklara bakip (bu stoklarlar Farnell in stoklari) ekliyorlar. KDV vergi vs hepsi icinde aliyorsun. En fazla 1 ay suruyor urunun gelmesi, bir miktarda komisyon ekliyorlar. $200 ye alabilecegin bir sey e $30 ekstra ekleniyor. Ama adi elbette komisyon degil.

Adana'da bildiğim 2 tane online satış yapan elektronikçi var. Bunlardan birkaç defa parça satın aldım, bir problem yaşamadım.

https://www.sailteknoloji.com/ (bu daha çok otomotiv elektroniğine yönelmiş)

Yine Adana'dan 3d yazıcı ve sarf malzemeleri satan online satış yapan bir yer. Buradan 2 yıl önce Biqu B1 yazıcı satın almıştım, Türkiye'de bunu satan başka bir yer yoktu.

Son düzenleme:
Adana'da bildiğim 2 tane online satış yapan elektronikçi var. Bunlardan birkaç defa parça satın aldım, bir problem yaşamadım.

Ürün çeşidi çok az. Bu işletme satışı Fazla gitmeyen ürünlere para bağlamak istemiyor. İstediğim ürünü genellikle bulamıyorum.

Uygun fiyatlı ölçü aletleri:

Havya ve ekipmanları, seslendirme ürünleri, vs.:

Komponet:
https://www.ozkulelektronik.com.tr/ (Ayarlı güç kaynağı)

Buton, switch, kulaklık jakı, vs.:

Plastik elektronik aksesuar, pin header, distans, vs:
(Ayrıca, "Artek Elektronik" yanındaki dükkan.
plastik ürünler satıyor. Camekanda "Etap PCB dizayn"
yazan yer. Web adresi ve telefonunu hatırlamıyorum.)

Ferit nüve ve aksesuarları:
https://www.ferritnuve.com/ (Artek Elektronik)

Liste güncellenmiştir.

Ben Etken Elektronikten bizzat alışveriş yaptım.

Kutularını bilmem ama banana kablolar için kaliteli uçlar aldım. Fakat sonradan yaşadığım tecrübe çok da hoş olmadı.

Ticaretten değil ama uçlardan memnunum.

Farnell den urunu almaya zorlarsan gumruk islemleriyle sen ilgilenmek zorunda kaliyor oldugundan samm uzerinden satis yapiyor.

Farnell de urunu buldun ama samm da yoksa , samm a ulasiyorsun su urunu alacagim dediginde stoklara bakip (bu stoklarlar Farnell in stoklari) ekliyorlar. KDV vergi vs hepsi icinde aliyorsun. En fazla 1 ay suruyor urunun gelmesi, bir miktarda komisyon ekliyorlar. $200 ye alabilecegin bir sey e $30 ekstra ekleniyor. Ama adi elbette komisyon degil.
Bugun ogrendim ki, adet siniri, siparis siniri gibi seyler yok. Gumruge takilacak bir sey oldugunda arayip haber veriyorlar.

Eğer bu geçerli ise %15 oldukça makul görünüyor. Yani farnell sitesindeki toplam 100$ iken 115$ ödüyorsam bence çok başarılı

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back