USB IZOLATOR YAPIYORUZ

Valla gaza geldik ama inşallah bulunuyordur IC :)

@Gokrtl USB 2.0 HighSpeed (480 Mbps) çalışan USB izolatör yapıyoruz.

Malzemenin linkini atın bakayım neye benziyor? kaç para? Bu aralar bende işler kesat. İş değiştirdiğim için maaş işleri biraz sekteye uğradı :)

Şurada yapalım demişim daha önce :)

Şurada yapalım demişim daha önce :)
Peki bu izolator kendini koruyabiliyor mu? Kullan at mi olacak? Ya da soyle duzelteyim. Pulse sirasinda ariza yapan parca olAcaksa moduler yapi dizayn edilebilir mi bastan? Bozulan ne varsa hizlica degistirilebilsin.

Normal şartlarda evet. Ama 2-3KV verirseniz yapacağı birşey olmaz muhtemelen

Normal şartlarda evet. Ama 2-3KV verirseniz yapacağı birşey olmaz muhtemelen
Cevaplari editlemeyi birakmam lazim. Yazdiklarimin yarisi gec kaliyor bu yuzden. Ek yapmistim. Ya da soyle duzelteyim. Pulse sirasinda ariza yapan parca olacaksa moduler yapi dizayn edilebilir mi bastan? Bozulan ne varsa hizlica degistirilebilsin.

Bunu yeni konuda konuşalım ama burada kimse farketmez böyle birşeye giriştiğimizi

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,885
Üyeler
2,493
Son üye
cym247

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back