Arduino nano ile yüksek akımlı servo kontrolü ve pcb devre ile ilgili fikir yardımı

ben biraz hile yaptım ama gerçekten nasıl bulacağız bu arada şuan bilgi veremiyorum yanımda değil malzemeler elime geçer geçmez bilgi veririm

elektirik elektronik okuyorum lise 2 . sınıf ama ayrıca kendi halimde de uğraşıyorum

elektirik elektronik okuyorum lise 2 . sınıf ama ayrıca kendi halimde de uğraşıyorum
Eyvaaah!!

Eğer bu temelleri kafadan yapabilir hale gelmezssen meslek hayatında çok sıkıntılar sorunlar çekersin.

VIR üçgeni.

Kirşof'un akım kanunu.
Kirşofun gerilim kanunu.

Volt nedir?
Amper nedir?
Frekans nedir?
Watt nedir?

kWh nedir?

Aktif güç nedir?
Reaktif güç nedir?

Elektrik nasıl üretilir?

Bunları aklıdan hesaplayacak/bilecek konuma gelmelisin temelde. Elektrikçi- elektronikçi fark etmeksizin bunları adını soyadını söylediği pratiklikde bilip uygulayabilmeli arduino vs. bir kenara bırakıp bu saydıklarım üstüne tabiri caizsse yalayıp yutana kadar çalış.
Anlamadığını buraya sor bu sorulara burada en ufak detayına kadar yanıt verecek ustalarımız var.

Tamamdır çoğunu biliyorum aslında ve aynı zamanda ders konumuz alternatif enerji kaynakları doğru akım kaynakları vs lakin pratik devre yani kullanmayınca zihnin arka taraflarında kalıyor

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
5,843
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back