Burdur Buluşması

fide

Meraklı ve "nasıl" sorusunu seven biri
IMG_20240418_120521.jpg

@DrFreeman bugün vakit ayırıp atelyemi ziyaret etti.

@serkan_48 ve @Gokrtl'ı yakın zamanda, diğer üyeleri de müsait oldukları zaman ziyarete beklerim.

@serkan_48 Afrikadan ne zaman dönecen?
@fide hocam Serkan dönsün de planlayalım. Yaz geldi sayılır bize. Önümüzdeki bir ay içinde iyice hissettirir sıcağını.

Bence Burdur ile Antalya nin tam ortasina tasinsin , super yer. :dans3:

Gökhan merhaba.

Afrikadan döndüm ama biriken işlerim var. Toparlamam lazım. Çok fena beni yamultacak bu işler.

Askerliği orada yaptığımdan mıdır nedir, Burdur'a gitmeye biraz çekiniyorum. Herhalde bilinç altında inzibat'ın yakalayıp kışlaya götüreceği korkusu var :katil2:

Askerliği orada yaptığımdan mıdır nedir, Burdur'a gitmeye biraz çekiniyorum. Herhalde bilinç altında inzibat'ın yakalayıp kışlaya götüreceği korkusu var :katil2:
Eğer patates soyacak adam lazım değilse bu saatten sonra seni almaz abi korkma.
Yada belkide korkmalısın. :katil2:

Askeriyenin, taydin abiyi gorunce ulkedeki tum patatesleri soyasi gelebilir :dusun1: Iyice urkecek taydin abi Burdur dan :kahveic1:

En son 2016 yılında Burdur'daki Böğrüdelik yaylasında bulundum. Buz gibi acayip bir suyu vardı. Denk gelsede yine gitsem oralara. @fide sen merkeze mi yakınsın?

IMG_2204.JPG

En son 2016 yılında Burdur'daki Böğrüdelik yaylasında bulundum. Buz gibi acayip bir suyu vardı. Denk gelsede yine gitsem oralara. @fide sen merkeze mi yakınsın?

32821 eklentisine bak
Manzaraya bakarak Gölhisar-Tefenni tarafı diye tahmin etmiştim. Gölhisar'daymış.
Çok uzak sayılmaz. 140-150km civarında.

Bulunduğum Bucak ilçesi Burdur merkeze 45km uzaklıkta. Gölhisar maakesef biraz daha uzak.

Burdur'a gelince haberim olsun. Bi şekilde görüşür0z

Abi Burdur'un dışındayım. @Gokrtl ile evlatlıkların olarak vermeyiz seni inzibatlara

Forum istatistikleri

Konular
5,868
Üyeler
2,487
Son üye
camandar

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back