Damar otunun faydaları

taydin

Timur Aydın
Staff member
Gözler artık eskisi gibi değil. Şu ot bizim gözü de açar mı acaba? :)

Bence ilk dakikalarda telin öbür tarafındaki eşi. Damar otunu ilk önce onda denemiş sanırım. "Buradan bir çıkarsam" der gibi hareketleri var. :katil2:

"Kaç kişi gözlük attı" diyor yav :D

Valla benim hiç anlamadığım bir konu. O yüzden iyidir, kötüdür, düzenbazdır veya işinin ehlidir bilemem.
Sadece hayvanın halini görünce konuya dahil etmek istedim o kadar. :katil1:
Yani alternatif tıptan anlıyor olabilir ama reklam yada video çekmekten bir haber. Her an senin üzerine atlayacakmış gibi hareket eden bir şeyin yanında elindekini sabaha kadar övsen nafile. Gözler hep hayvandaydı benim. Ne zaman bir delik bulup çıkacak diye bekledim.

sabah kalkarken, akşam da yatarken göremediğinden bahsediyor.
göz yorgunluğu falan olabilir ya da tıbbi bi açıklaması vardır mutlaka.
bazı göz rahatsızlıklarına kısmi ya da tamamen iyi geliyor olabilir ama herkese gözlük attırma iddiası abartı bence.

Hediye bir kutu Kafkas kestane şekeri geldi, yarısını yedim. Bana damar otundan önce irade gücünü geliştiren bir ot lazım :ohno1:

Ekmeksiz yersen diye yazinca aklima geldi;

Annesi 3..4 yaslarindaki cocugunu yere oturtmus onune bir tas sut koymus bir parca da ekmek.
Cocuk ekmekten kopartip sute banip yiyiyormus.

Bu esnada yilan gelmis ve kafasini canaga yaklastirip sutu icmeye baslamis.

Cocuk bu duruma cok kizmis yilanin boynundan tutmus,

ekmagla ye lan ekmagla demis.

konya da bir yasli amca milletin gozune bir sey suruyor numaralari dusuyordu. Once inanmadik vs felan ama sonra yapan 3 arkadasim var. Birisi telefon ekranini goremiyordu duzeldi. Birisi gozluk atti. Birisi hic farketmedi dedi :) Kim oldugunu bilmem ama ilgi duyulursa bir bakip sorarim kimmis felan diye

Aslında iradem kötü değil, bunu da istediğimi yemeğe bağlıyorum. Yemek içmek gibi bir sınır olmayınca irade kullanmak gereksiz oluyor.
Bırakmak gibi bir niyetim olursa, eskiden tek tük sigara içerdim, baktım ki içme aralığım sıklaşıyor kendime büyükçe bir puro aldım ve yaktım.
Her seferinde içime çektim ve yarısına gelmeden berbat bir durumdaydım. Artık görünce bile midem kalkıyordu. 15-20 yıl gibi bir tane bile içmedim. Seyrek sigarayı böyle bıraktım.

İçki için böyle bir sorunum olmadı. Onda zaten nedense az içtiğim için şişeyi kafaya dikmedim.
Sanırım aşırı alarak nefsimi körelttim.

Not: Kişisel bir yöntemdir ve sağlık tavsiyesi değildir.

konya da bir yasli amca milletin gozune bir sey suruyor numaralari dusuyordu. Once inanmadik vs felan ama sonra yapan 3 arkadasim var. Birisi telefon ekranini goremiyordu duzeldi. Birisi gozluk atti. Birisi hic farketmedi dedi :) Kim oldugunu bilmem ama ilgi duyulursa bir bakip sorarim kimmis felan diye

Belki de yaşlı amca portatif bir lazer lasik makinası kullanıyordu :katil2:

Neyse damar otu tohumu tedarik edip deneyeceğim. Bugün yürüyüş yaptım, bahçede ve çevrede bulamadım.

Belki de yaşlı amca portatif bir lazer lasik makinası kullanıyordu :katil2:
Yok bende dalga geciyordum ama hic te dalga gecilecek bir sey olmadigina sahit oldum. Millet gozluk atti yaw. 4 Hafta suruyor surec, her hafta bir kere yapiliyor. Adamda gozluk yok.

Korkunca traktoru niye aliyorsun ki? Cocukken oyuncak ayiya sarilmak gibi herhalde :katil1:

Yok bende dalga geciyordum

Ben dalga geçmiyorum. Her konuda açık fikirli olmak lazım diye düşünüyorum. Bilimsel gerçekleri gözönünde bulunduracaksın, ama her zaman o gerçeklerin yanlış olabileceği ihtimaline de açık kapı bırakacaksın.

saka gibi degil mi? Ama degil?

Ben ilkokul 1. sinifta iken koca karilarin gucune iman ettim.

Koydeyim, rahatsizlandim ve buyuklerim beni kocakariya goturduler, fakat kocakarinin teshisine inamadilar ertesi gun doktora da goturduler. Doktor mikrop kapmis dedi. Halbuki koca kari nokta atisi durumu soylemisti. (Buyukler durumu bilmiyordu ben biliyordum ve saklamistim cunku)

Mustehcen oldugu, aramizda da kucuk kiz cocuklari ve onlarin sefkatli abileri oldugu icin detaylari yazmayayim.

Son düzenleme:
bu mucizeyi dolaylı yollardan değil bizzat yaşayan varsa, göz kusuru ve gözlük numarasını belirtirse daha bi inandırıcı daha bi yol gösterici olur.

Son düzenleme:

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,897
Üyeler
2,498
Son üye
TaKo

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back