Devre ekipmanlari temini

Aynen teknoartshop'tan aldim.

Magazaya urun orijinal mi diye sormamistim. Yorumlari iyi, satis hacmi yuksek diye. Simdi yazdim orjinal ve garantili mi diye ekstradan. Geldiginde orjinalligini anlamak cok zor olmaz diye dusunuyorum? Buradan detayli fotograflarini paylasirim gelince.
Youtube'da bununla ilgili bir video vardı. İlk baktığı şey havya standının metal mi plastik mi olduğuydu. Orjinali fiyatına çakma satılmaz ama gene de belli olmaz.

Aynen teknoartshop'tan aldim.

Magazaya urun orijinal mi diye sormamistim. Yorumlari iyi, satis hacmi yuksek diye. Geldiginde orjinalligini anlamak cok zor olmaz diye dusunuyorum? Buradan detayli fotograflarini paylasirim gelince.

Ama icime kurt dusmedi degil, assemshop 200 TL daha pahali satiyor ama bu kadar sahtesi yapilan bir urun oldugunu bilsem bir daha dusunurdum buradan siparis vermeden. Acaba iptalmi etsem.. Bakalim magazaya yazdim 100% orjinal ve assemcorp tarafindan garantili urun diymi diye, heralde bu mesajin ustune sahte bir urun yollamaz diye umut ediyorum.

Her defasında savunuyormuşm gibi olmasın. Ben assemshop'un sadece memnun olan bir müşterisiyim. :D

Bana çok yakın oldukları, firma ile kurumsal hesabım olduğu için gidip firmadan kargo ile uğraşmadan kendim teslim alıyorum. Müşteri temsilcim olduğu için pazarlık imkanım da oluyor. Kendime alır gibi alımını buradan ben gerçekleştirir, faturasıyla birlikte sana da kargolarım.

Distribütör firma garantisi yok ise bence iptal et. İstersen doğrudan satın al istersen ben yardımcı olurum. Orası sana kalmış. Tabi distribütör aracılığı ile ithal edilmiş ya da doğru düzgün bir garanti sunuyorlarsa boşu boşuna iptal etmeye de gerek yok.

Her defasında savunuyormuşm gibi olmasın. Ben assemshop'un sadece memnun olan bir müşterisiyim. :D

Bana çok yakın oldukları, firma ile kurumsal hesabım olduğu için gidip firmadan kargo ile uğraşmadan kendim teslim alıyorum. Müşteri temsilcim olduğu için pazarlık imkanım da oluyor. Kendime alır gibi alımını buradan ben gerçekleştirir, faturasıyla birlikte sana da kargolarım.

Distribütör firma garantisi yok ise bence iptal et. İstersen doğrudan satın al istersen ben yardımcı olurum. Orası sana kalmış. Tabi distribütör aracılığı ile ithal edilmiş ya da doğru düzgün bir garanti sunuyorlarsa boşu boşuna iptal etmeye de gerek yok.
Bu arada yukarıda pahalı satıyorlar demiştim ama sözümü geri alıyorum. FX-888D ile ilgili fiyat sormuştum. Şimdi cevap geldi. Sitesindekinden çok daha uygun bir fiyat verdiler. Quick 236 düşünüyordum. Hem istasyon hem uçlar çok uygun fiyatlıydı. Ama şimdi hafiften hakko düşünmeye başladım. Hatta FX-951 için de bir fiyat teklifi alsam mı acaba diye düşünmeye başladım :katil2: .

Tesekkurler @Sercan , simdi konustum eger distributor garantili ve orjinal degilse kargoya verme dedim. Orjinal ve garantili dedi, yola cikti bakalim. Boyle bir imkan oldugunu bilseydim daha once senle baglantiya gecerdim bunun icin, artik ilerde almayi planladigim osiliskop gibi aletleri almadan bir danisirim.

Tesekkurler @Sercan , simdi konustum eger distributor garantili ve orjinal degilse kargoya verme dedim. Orjinal ve garantili dedi, yola cikti bakalim. Boyle bir imkan oldugunu bilseydim daha once senle baglantiya gecerdim bunun icin, artik ilerde almayi planladigim osiliskop gibi aletleri almadan bir danisirim.

Şimdiden hayırlı olsun, hakkını verip tepe tepe kullanırsın inşallah. Ben de hobi olarak uğraşan biriyim, herkesi kendim gibi görüp bildiklerimi imkanlarımı paylaşmaya çalışıyorum. Her zaman olan bir şey değil ama imkanım olur da bir çözümüm olursa memnuniyetle yardımcı olurum.

Bu arada yukarıda pahalı satıyorlar demiştim ama sözümü geri alıyorum. FX-888D ile ilgili fiyat sormuştum. Şimdi cevap geldi. Sitesindekinden çok daha uygun bir fiyat verdiler.

Bizim forumdan biri ile benim hesaptan uçları ile birlikte Hakko FR-301 lehim sökme havyası sipariş ettik. Sadece fiyat değil, satın almak istediğin ürünü tanırsan çözüm de bulabilirsin. Sipariş ettiğimiz ürün ne firma sayfasında ne de satış sitesinde listelenmiyor...

Gerçi 1 ay oldu ses seda yok ama beklemeye değer. :D

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,490
Son üye
ozavn

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back