Evet AAtech bazı Siglent ürünlerinin (osiloskop ve sinyal jeneratörü) kopyası olarak geliyor. Güç kaynağı ürünlerini bilmiyorum.

Örnek:

33605 eklentisine bak 33606 eklentisine bak

33607 eklentisine bak33608 eklentisine bak

33610 eklentisine bak

Daha önce de konusu geçmişti:
Çok teşekkür ederim, Siglent ile birebir aynı mı? Uygun fiyata bulursam Siglent yerine almamı tavsiye eder misiniz?

RJ45' i sürekli çakmıyorsanız lazım olur diye boşuna almayın derim. Amazon'da Ugreen diye bir markanın her boyda ve istediğiniz kablodan yapılmış ethernet kabloları mevcut. Bazı modellerinde kablo kulaklık kablosundan biraz daha kalın, kötü bir görüntüye de sebep olmuyor.

Klein tools' un hangi pensesinden bahsediyorsunuz? @gumush

Bende yeni nesil var 20 tane çaktıktan sonra yeni çaktıklarımda bağlantılarda sorun olmaya başladı ama 5 er kez filan üstünden geçince düzeliyor. :D
4-5 ay önce 350 TL ye almıştım. Devamlı kablo çakmayacağım için işimi görüyor.

Son düzenleme:
RJ45' i sürekli çakmıyorsanız lazım olur diye boşuna almayın derim. Amazon'da Ugreen diye bir markanın her boyda ve istediğiniz kablodan yapılmış ethernet kabloları mevcut. Bazı modellerinde kablo kulaklık kablosundan biraz daha kalın, kötü bir görüntüye de sebep olmuyor.

Klein tools' un hangi pensesinden bahsediyorsunuz? @gumush

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,148
Üyeler
2,555
Son üye
tmek

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back