internette bir laptop tamir videosuna denk geldim

asicocuk34

Aktif Üye
yeni detay diye bir youtube kanalında .çok iyi anlatımlı 2 adet laptop tamir videosu var. bu videoların o kanala ait olduğu çok şüpheli. bu videoların asıl sahibini bulmamız mümkün mü?

bir kaç ekran resmi alıp google da dene istersen

video açıklamasıda web site mediatek.com.tr olarak yazılmış ama video içeriğinde yenidetay.com diyor.

yenidetay.com'a baktığımızda çinli birilerinin sahip olduğu başka bir site olduğu gözüküyor.

mediatek.com.tr web sitesine bağlandığımızda uzun zamandır aktif olmayan bir site olarak gözüküyor.

web sitenin alt kısmında "NoteX Bilişim - PcDestek Fatih - Mavis Bilgisayar Şehremini - YeniDetay Online" yazısı var.

işyerini aradım. eğitimleri veren kişinin adı Kadir'miş. soyadı bilgisi verilmedi. eğitimleri uzun zamandır vermiyormuş. 6 şubat depremlerinde sorunlar yaşamış. şehir dışında olduğu için kendisi ile görüşemedim.

videodaki detaylar ile (marka model tamir detayı) youtubeda arat. aslında tamamen aynı video pek olamaz çünkü youtube algoritması videoları kontrol ediyor ve başka birinden bideo arakladıysan onu siliyor-kanalı kapatıyor. ama kesiler almış, sağ-sol çevirmiş sesi değiştirmiş olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
5,848
Üyeler
2,482
Son üye
ilker29

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back