Kısırlı Yada Çiğ Köfteli Altın Günü

SMD entegre sökme teknolojisine ne zaman eriştin yav? Eksponansiyel hızda gidiyorsun valla :)
Onda ne var ki abi?
Biraz flux sürüp sıcak havayı veriyorsun sonra cımbız ile alıyorsun. Bacaklardaki lehim kolay erimiyorsa hemen kolay eriyen cinsinden takviye yapıyorsun. Küçük elemanlara sıcak havaya bile gerek yok. Bacaklara az biraz lehim eritttinmi bırakıyor zaten kendini. :D

Onda ne var ki abi?
Biraz flux sürüp sıcak havayı veriyorsun sonra cımbız ile alıyorsun. Bacaklardaki lehim kolay erimiyorsa hemen kolay eriyen cinsinden takviye yapıyorsun. Küçük elemanlara sıcak havaya bile gerek yok. Bacaklara az biraz lehim eritttinmi bırakıyor zaten kendini. :D

Sende sıcak hava olduğunu bilmiyordum. Hangi modeli aldın?

Valla bende geçen yıl hanıma çocuklara dedim ki her dogum gününunuzde size hediye alınıyor. Dedim bu dogum günümde de ben kendime hediye alacağım. Kendime 6 taksitle Class 968 aldım.
Bende taksitle leonardo alayım :)

Bir daha ki hedefim orta karar bir osiloskop almak . Bakalım bir daha ki doğum günümüzü görürsek inşallah.

Altın günü olsaymış konu başlığı daha iyi olacakmış. Kısırlı ya da çiğ köfteli :)

Tıkanmış kartuş sıcak suda açılırmış.Denedik havamızı aldık. Millet tatilde ne düşünür bilmem benim aklıma eyvah yazıcıyı 2.5 aydır kullanmadık fikri geldi. Tikanmistir kartuş dedim .Dediğim gibi de olmuş.
20220904_151053.jpg

Tıkanmış kartuş sıcak suda açılırmış.Denedik havamızı aldık. Millet tatilde ne düşünür bilmem benim aklıma eyvah yazıcıyı 2.5 aydır kullanmadık fikri geldi. Tikanmistir kartuş dedim .Dediğim gibi de olmuş. 18803 eklentisine bak

Ben alkol emdirilmis pamuk hazırlayıp kartuşun ağzını bu pamuğa bastiriyorum. Surtmuyorum. Bir sure bekledikten sonra yazıcıya takip deniyorum. Başarılı olduğu da oldu olmadigida.

Kolay gelsin.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,879
Üyeler
2,488
Son üye
ilter

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back