PROSKİT TE-5305B vs KORAD KA3005P hangisini almalı? => ( KORAD KA3005D ALINDI )

Bunları görmüştüm ama satıştakiler hep eski versiyon gibi fotolarına bakacak olursak.

Yurtdışından almak ne kadar mantıklı ya da yeni versiyonları ülkemize gelirmi acaba?

Bunları görmüştüm ama satıştakiler hep eski versiyon gibi fotolarına bakacak olursak.

Yurtdışından almak ne kadar mantıklı ya da yeni versiyonları ülkemize gelirmi acaba?

İyi de burada Korad'ı tavsiye eden herkes eski sürümünü kullanıyor ve ONU tavsiye ediyor. Yeni sürümü bende yok, onunla ilgili pozitif veya negatif birşey söyleyemeyeceğim. Yenisini alırsan sen yap incelemesini ve söyle bize iyi midir değil midir :)

İyi de burada Korad'ı tavsiye eden herkes eski sürümünü kullanıyor ve ONU tavsiye ediyor. Yeni sürümü bende yok, onunla ilgili pozitif veya negatif birşey söyleyemeyeceğim. Yenisini alırsan sen yap incelemesini ve söyle bize iyi midir değil midir :)
Bulursam elimden geldiğince yaparım tabiki.

Ürünlerin garantisi yok, fatura var ama garanti yok, bu ne kadar yasal bilen biri varmı?
Arıza yapsa elimizdemi patlayacak, kendimiz tamir edeceğiz herhalde.

Hatırladığım kadarıyla yasal olarak elektronik ürünlerde 2 yıl garanti zorunluluğu var. Her italatçı mecburen teknik servis adresi veremek zorunda.

Bunlar yasal olarak tedarik edilmiyor olabilir. Yani gümrükçülerin tek işi bizim gibi ferdi olarak AR-GE yapmaya çalışanları kovalamak gibi duruyor. Anladığım kadarıyla diğerleri ile garip ilişkileri var...

Bu arada eski tip olan KA3000 ve KA3000P iki modeli de var. Bunların yanında Riden RD6012P ve Rigol DP832A 'da kullanıyorum. Benim tavsiyem de Korad'dan yana olur.

Her italatçı mecburen teknik servis adresi veremek zorunda.
Geçenlerde UNI-T ölçü aleti için K.... E.... ile iletişime geçtim . Garanti maranti talep etmiyorum . Bana yetkili servis bildirin kardeşim dedim . Yetkili servis yok abeyyyy dediler . Piyasayı bu kadar istila etmiş bir ürün için ilk defa karşılaştığım bir durum .

korad KA3005P nereden alınır arkadaşlar, esnaflığı düsgün güvenilir site hangisi? kredi kartı ile alacağım, bilindik sitelerin hiçbirinde P modeli yok hep D modeli var

3005P ile fiyat farkı 400 TL gibi. Eğer PC den kontrol etme özelliği o kadar para etmez diyorsan al onu.

3005P ile fiyat farkı 400 TL gibi. Eğer PC den kontrol etme özelliği o kadar para etmez diyorsan al onu.
ilk etapta ihtiyacım olmayabilir diye düşünüyorum, emekleme devresini atlatınca yanına daha iyi birşey alırım diye düşündüm ne dersiniz siz?

Fiyat farkından ziyade güvenilir bilindik site bulamadım, sizin bildiğiniz güvenilir site varsa 3005P almak isterim tabiki.

ilk etapta ihtiyacım olmayabilir diye düşünüyorum, emekleme devresini atlatınca yanına daha iyi birşey alırım diye düşündüm ne dersiniz siz?

Fiyat farkından ziyade güvenilir bilindik site bulamadım, sizin bildiğiniz güvenilir site varsa 3005P almak isterim tabiki.
Su basliga goz atabilirsin.

Geçmişte memnun kalan da var kalmayan da, memnun olmayanlar daha çok esnaflıklarına laf söylemiş.
Ben sadece Aixun T3B aldım, en ucuz buradaydı hatta çinden ucuza geldi.
Fiyata istanbul içi yaklaşık 110 TL kargo eklemişlerdi, alıcı ödemeli gönderiyorlar. Bilginize

Güvenilir satıcı en azından türkiyede yok gibi. Güvenilir satıcı üründe sorun çıktığı zaman belli olur. Kendi adıma amazon ve hepsiburada'nın kendi sattığı ürünler hariç birşey alırken umarım üründe bir sorun çıkmaz diye alıyorum. Ertel GSM'den birkaç kez alışverişim oldu. Hiçbir sorun yaşamadım, çünkü ürünlerde sorun çıkmadı. Eğer sorun çıksa o zaman nasıl bir tepki alırdım bilmiyorum. Bundan sonrada oradan almaya devam eder miyim, ederim çünkü hem fiyatları uygun hem diğerleri onlardan güvenilir değil. Bu tip ürünleri çok satan yer yok zaten. Yani sözün özü bu ürünü satan güvenilir satıcı bulma ihtimaliniz çok düşük. Ben KORAD KA3005P'yi aşağıdaki siteden aldım ve bir sıkıntı yaşamadım. Ama siteyede kefil olamam.

Son düzenleme:
Güvenilir satıcı en azından türkiyede yok gibi. Güvenilir satıcı üründe sorun çıktığı zaman belli olur. Kendi adıma amazon ve hepsiburada'nın kendi sattığı ürünler hariç birşey alırken umarım üründe bir sorun çıkmaz diye alıyorum. Ertel GSM'den birkaç kez alışverişim oldu. Hiçbir sorun yaşamadım, çünkü ürünlerde sorun çıkmadı. Eğer sorun çıksa o zaman nasıl bir tepki alırdım bilmiyorum. Bundan sonrada oradan almaya devam eder miyim, ederim çünkü hem fiyatları uygun hem diğerleri onlardan güvenilir değil. Bu tip ürünleri çok satan yer yok zaten. Yani sözün özü bu ürünü satan güvenilir satıcı bulma ihtimaliniz çok düşük. Ben KORAD KA3005P'i aşağıdaki siteden aldım ve bir sıkıntı yaşamadım. Ama siteyede kefil olamam.

linkini yazdığınız sitede stokta görünüyor, whatsapp tan yazdım ama mesai saatleri dışı oldukları için sanırım pazartesiye kalacak.

Güvenilir satıcı en azından türkiyede yok gibi. Güvenilir satıcı üründe sorun çıktığı zaman belli olur. Kendi adıma amazon ve hepsiburada'nın kendi sattığı ürünler hariç birşey alırken umarım üründe bir sorun çıkmaz diye alıyorum. Ertel GSM'den birkaç kez alışverişim oldu. Hiçbir sorun yaşamadım, çünkü ürünlerde sorun çıkmadı. Eğer sorun çıksa o zaman nasıl bir tepki alırdım bilmiyorum. Bundan sonrada oradan almaya devam eder miyim, ederim çünkü hem fiyatları uygun hem diğerleri onlardan güvenilir değil. Bu tip ürünleri çok satan yer yok zaten. Yani sözün özü bu ürünü satan güvenilir satıcı bulma ihtimaliniz çok düşük. Ben KORAD KA3005P'i aşağıdaki siteden aldım ve bir sıkıntı yaşamadım. Ama siteyede kefil olamam.

Fark 630 TL.. ayrıca 2 ay sonra öde kampanyası da var, 3005P modeli çok mu gerekli yoksa 3005D modelini mi alıp geçeyim bir el atın arkadaşlar. kararsz kaldım

Anlaşıldı, sen cevap almadan almayacaksın güç kaynağını. 3005D yi al :)

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,914
Üyeler
2,501
Son üye
oguz0606

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back