UNO'ya wifi jammer yükleme

ie722012

Yeni Üye
Selamlar. Elimde UNO R3 Clone For Arduino - With USB Cable - (USB Chip CH340) var. Fakat ne yaptım ne ettim bir türlü wifi yazılımını arduino üzerinden yükleyemedim hep hata alıyorum. Yardımcı olacak var mı?
Fotoğraf açıklaması yok.

Son düzenleme:
Sizin resimdeki kartta wifi özelliği YOK. wifi yazılımını buna mı yüklemeye çalışıyorsunuz? wifi yazılımı nedir?

Uno+ wifi olan birleşik kart var. Fakat dip switch ile seçmek gerekiyor. Sadece ESP, Sadece Uno vb. kart üzerinde belirtilmiş

Wi-fi uno kartı

1665658078431.png

Sizin resimdeki kartta wifi özelliği YOK. wifi yazılımını buna mı yüklemeye çalışıyorsunuz? wifi yazılımı nedir?

Uno+ wifi olan birleşik kart var. Fakat dip switch ile seçmek gerekiyor. Sadece ESP, Sadece Uno vb. kart üzerinde belirtilmiş

Wi-fi uno kartı

19645 eklentisine bak
Ben bunu satın aldığım zaman gönderen adam hazır gönderdi bana fişe taktım çalıştı direkt. Görevide wifilerin sinyalini kesip sahte ağ yaratıyordu gibi gibi değişik görevler yapıyordu. Onu yapmam içinde sadece uno yetmez diyorlar.

ESP8266 Ekonomik Wifi Serial Transceiver Module​

bu modülden satın alsam bile nasıl kullanacağımı anlamıyorum.

.. sadece uno yetmez diyorlar.

ESP8266 Ekonomik Wifi Serial Transceiver Module​

bu modülden satın alsam bile nasıl kullanacağımı anlamıyorum.
Kablosuz iş yapmak için kablosuz özelliği olan bir kart gerekli. Esp8266 çok çeşidi var. Ayrıca Arduino kartına ihtiyaç duymayan esp kart oluyor. ch340 esp kartı üzerindedir.

Kart ve program belli olursa yükleme aşamasına geçilebilir. Jammer programınız yoksa kart fayda sağlamayacaktır

Kablosuz iş yapmak için kablosuz özelliği olan bir kart gerekli. Esp8266 çok çeşidi var. Ayrıca Arduino kartına ihtiyaç duymayan esp kart oluyor. ch340 esp kartı üzerindedir.

Kart ve program belli olursa yükleme aşamasına geçilebilir. Jammer programınız yoksa kart fayda sağlamayacaktır
bu kartın üstünde ch340 çipi mevcut ve program dediğin şeyden kastın ne bunu yapabilen yok mu bu forumda o kadar çok anlayan var sandım fakat herkes değişik cevaplar yazıyor

8266'nın çıkış gücü max 20mW olabilir.

Modemler de bu gücün birkaç katıdır etrafta çalışan bir modemi 8266 ile bastırmak ne kadar mümkün acaba

Ch340 usb uart çipidir. Kablosuz özelliği için esp veya benzeri çip gerekir.
Hem ch340 hem ESP çipi olan kart şuna benziyor. Üzerinde anten çizimi oluyor.
wi-fi özelliğine dair yazı var.

1665661121457.png

Son düzenleme:
Jammer yapmak için 2.4 GHz bandını tamamen meşgul etmen lazım, yani oradaki tüm kanallarda sinyal yayınlaman lazım. Onun dışında sinyal gücünün de yüksek olması lazım. Böyle yaparsan da komşuların eninde sonunda bunun farkına varacak ve bir gün kapını kalabalık bir güruh çalacak :D

Jammer yapmak için 2.4 GHz bandını tamamen meşgul etmen lazım, yani oradaki tüm kanallarda sinyal yayınlaman lazım. Onun dışında sinyal gücünün de yüksek olması lazım. Böyle yaparsan da komşuların eninde sonunda bunun farkına varacak ve bir gün kapını kalabalık bir güruh çalacak :D
Bunlar rf jammer gibi çalışmıyor abi. Hedef modeme bağlı cihazlardan 1 veya fazlasını seçip sadece onunla modem arasındaki veri transferine salça oluyor. Rf sinyalini değil de içeriğini bozuyor.

Hepiniz iyi güzel yorum yazmışsınız saolunda fakat bunu satın aldığımda hem etraftaki wifilerin sinyalini kesiyordum hemde sahte ağ yaratabiliyordum :) bunu yapan adam nasıl yapmış o zaman sizden daha bilgili olamaz bence siz yılların elektronikçilerisiniz :D

Sizdeki ürünün resmini paylaşın. Yanlış birşeyler var. Elinizdeki ürün 1. mesajdaki ürün ile birebir aynı ise söylediğiniz şey imkansız.

Daha önce hiç dikkatimi çekmemişti. Google da bakındığınızda o kadar çok bu işle uğraşan var ki. Konu sahibi yanlış anlamasın da, yavv milletin, elalemin wifisini engellemekten başka hiç mi işi yok! Nedir bunu cazip kılan. Bilen varsa bi açıklasın!!

Jammer kullanmanın cezası var. Biri kafayı takar sizi dava ederse canınız sıkılır. Güvenlik amacıyla kendi mülkünüzde bile kullanamazsınız.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,834
Üyeler
2,479
Son üye
yiyehuoxing32

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back