Bu sedat abi de gram akil yok

Hangi rigol u (Elektronik yuk) almali?

• Toplam oy kullanan
    16
  • Poll closed .
iyide daha ortda hiçbişi yokki verecek hele bi gelsin ya önce

eevblog daki konuda adamlar 3021 ile 3031 paralel bağlamışlar ve ikisindende aynı anda güç çekmişler. Birisinden 200W diğerinden 300W. @sedat abi illa iki katı para vermek istiyorsan 2 tane 3021 almak daha mantıklı. Tek dejavantajı iki katı yer kaplaması olur. İleride yer sıkıntısı yaşarsan bir tanesini konuyu açan @hakan8470 arkadaşa verirsin sorun ortadan kalkar :tamam1
@hakan8470 dün akşam sana dedim 2 cıhazı paralel bağlasın dimi bak yasin çözdü işi

Abi sen siparis mi verdin?

2. ye %50 indirim felan yapmiyorlar mi? :sinsi1:

4 tane alirsaniz 1200 watt eder. 12v 100A bir smps in cikisini test edebilirsiniz.

@Yasin. in dediği aklıma çok yattı o şekilde yapacağım 2 tane 3031 alacam :gulus1:
Ben 2x3021 demiştim. Eğer 2x3031 olayı gerçekse dilimi eşek arısı soksun. Durduk yere vebale girdim.
Not: birisi satın alacağı yere ulaşsın, ben yönlendirdim bu arkadası size komisyonumu isterim filan desin :gulus2:

@sedat abi rigol siglent gibi markalarda hacklenebilirlik oranı çok yüksek hatta teorimiz firmaların bunu bilerek yaptıgı ki kullanıcılara cazip gelsin mesela @taydin abi bu modeli yükseltti yanliş hatırlamıyorsam scpi komutlarıyla senin modelin artık şu dedi.
Cihaz da tamam abi sen oyle diyorsan öyledir dedi.
Eğer firma hacklenmesin isteseydi cihazın cevabı get len işine gibi bir şey olurdu :katil2:

Benim hatırladıgım bu proses ekranı renkli yapmak içindi mosfet ilavesinden sonra nasıl bir prosesle modeli güncelledi kalibrasyon yaptı mı yapmadı mı hatırlamıyorum konusu var forumda okumak gerek

Son düzenleme:
O 3031 buraya gelecek :kizgin4:, onun kini acacaz, bakacaz. Trafonun ustundeki kablo nerde, tam trafonun ustunde mi yoksa sol a yaslanmis mi? diye :patlat1:

Rigol bile urettiklerini istiflemistir bir yere, 3021 istendiginde onu yazip programi atip gonderiyordur. :cheeky5:

Ne oldu sedat abi, insan bi termal goruntu paylasir yavv (Gokrtl bu yavv a neder acaba :avare1:) soyle sicak sicak. Bence kendi resmini cek gozluklu acayip tatli oluyo soliyim

_Hakan Tokel kişisinden fotoğraf.jpg

Artist gibi abime bak :saril:

Yeni avatar hayırlı olsun @sedat :D

Makinanın çözünürlüğü çok iyi.

Matrix deki ajan smith değil mi o? :katil2:

Screenshot_20240306_223446_Chrome.jpg

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back