Bu sedat abi de gram akil yok

Hangi rigol u (Elektronik yuk) almali?

• Toplam oy kullanan
    16
  • Poll closed .
@sedat
Ben DL3021 alacaktım ama stokta kalmamış.
Mecbur 3000 TL gibi fark verip DL3021A aldım.
İmkanın varsa DL3021 ya da DL3021A bulmaya çalış.
Yazılım ile DL3021 ekranı renkli oluyor ve tüm özellikleri en üst versiyon gibi oluyor.
Vay be DL3021 in ekrninin yazilim ile renkli oldugunu bilmiyordum, bu cok iyiymis. Sedat abi hakaten ne diyim sana ben yaw :gulus1:

Valla burada @ozkarah ve @Sercan (isimlerinizi alfabetik sirayla yazdim :avare1:) in gelip seni ikna etmeleri gerekiyor. Biz seninle bas edemeyiz :kotek1:

@sedat 22bin lira borç versene, bir şey deneyeceğim. :katil1:

Abi yok bu gecen gun uti nin 720E termal kamerasini aldi, 2500TL kitlediler diye kiziyo. Simdi bundan vazcaydirmassak bize kizar. en azindan yazalim bence :katil2:

Ben hack etmek için aldım, bana göre bu işin tadı orada.

Sedat abi bak bu fantazi hic aklima gelmemisti, 3021 i 3031 yapmaya hacklemek deniyor, acayip zevkli soleyim.:patlat1:

Ne deneyecen Gokrtl merak ettim yaw
3021 alıp 3031'e hacklemeyi deneyecem. Olursa Sedat'a satarım 44 bine. Kalemle 2 yide 3 yaparız. bişey olmaz.
Ha bide içini açar kabloların yerini değiştiririm. Bunu resmi üreticisi yapınca oluyorsa biz yapıncada olur. Anlaşılan Sedatın da eli açık biraz. :katil2:
Bu arada Sedat diyip duruyorum ama yaş öğrensem de saygıda kusur etmesem?

Birde senden bir ricam var. Zamanında çok Oktay Sinanoğlu kitabı okudum. Türkçeye takıntım var. "V" yerine "W" kullanmasan olur mu?
Her seferinde karışmıyım diyorum ama çok gözüme batıyor. Bende dört dörtlük Türkçe kullanamıyorum aslında ama virgülü koyacağın yeri şaşırmak harf değiştirmek kadar göze batmıyor. :)

3021 alıp 3031'e hacklemeyi deneyecem. Olursa Sedat'a satarım 44 bine. Kalemle 2 yide 3 yaparız. bişey olmaz.
Ha bide içini açar kabloların yerini değiştiririm. Bunu resmi üreticisi yapınca oluyorsa biz yapıncada olur. Anlaşılan Sedatın da eli açık biraz. :katil2:
:katil2: Yer mi yer harbiden, Sedat abiye kitleme operasyonunu biz ceksek daha iyi gercektende, yabanciya gitmesin:katil1:
Bu arada Sedat diyip duruyorum ama yaş öğrensem de saygıda kusur etmesem?
Senden buyuktur ama yasini benim soylememe darilabilir.

Birde senden bir ricam var. Zamanında çok Oktay Sinanoğlu kitabı okudum. Türkçeye takıntım var. "V" yerine "W" kullanmasan olur mu?
Sen yeterki iste yav ,:saril: kimseyi uzmeyiz

eevblog daki konuda adamlar 3021 ile 3031 paralel bağlamışlar ve ikisindende aynı anda güç çekmişler. Birisinden 200W diğerinden 300W. @sedat abi illa iki katı para vermek istiyorsan 2 tane 3021 almak daha mantıklı. Tek dejavantajı iki katı yer kaplaması olur. İleride yer sıkıntısı yaşarsan bir tanesini konuyu açan @hakan8470 arkadaşa verirsin sorun ortadan kalkar :tamam1

eevblog daki konuda adamlar 3021 ile 3031 paralel bağlamışlar ve ikisindende aynı anda güç çekmişler. Birisinden 200W diğerinden 300W. @sedat abi illa iki katı para vermek istiyorsan 2 tane 3021 almak daha mantıklı. Tek dejavantajı iki katı yer kaplaması olur. İleride yer sıkıntısı yaşarsan bir tanesini konuyu açan @hakan8470 arkadaşa verirsin sorun ortadan kalkar :tamam1
:saril:

Kendisine "aklı yok" diyen birine vermez diye düşünüyorum. Ben olsam forum adminine veririm o cihaz :katil2:
Ben "akil yok" demedim, gram akil yok dedim. Yani demek istedim ki, kilolarca akil var :katil1: O mal benim olacak Gokrtl :pillowfight1:

Forum istatistikleri

Konular
5,918
Üyeler
2,502
Son üye
FURKAN1

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back