Sorunlu jumper kablolar

Yüzük sıkma başka birşey. Onunla dupont konnektör sıkamazsın.

1671119880296.png

Yüzük sıkan ile dupont sıkmaya kalktım.
350bin gitmiş motorun hiç temizlenmemiş yağ karteri gibi çıkardı :katil2:

21034 eklentisine bak
Tahmini maliyet;
542,72 TL

21034 eklentisine bak

Hayret birşey. Yurtdışından geliyor bu, bir kutu konnektör var, bir boy kablo var, fiyat 440 TL. Türkiye'de sırf pense 750 TL. Bu nedir yav? Açgözlülük müdür yoksa benim kaçırdığım başka birşey mi var?

Hayret birşey. Yurtdışından geliyor bu, bir kutu konnektör var, bir boy kablo var, fiyat 440 TL. Türkiye'de sırf pense 750 TL. Bu nedir yav? Açgözlülük müdür yoksa benim kaçırdığım başka birşey mi var?
100 lira gümrük selamı var 540

Bende eski bir direksiyon var, Microsoft Sidewinder. Pedallari direksiyona RJ11 4P4C konnektor ile baglamislar. Disi kirikti, surekli cikip duruyor. Telefoncunun onunden ecerken iki uc tane alayim diye niyetlendim. Adam 3 tanesine 15 TL istedi. 30 tane alsaydim herhalde ayni parayi isteyecektin dedim. Piskin piskin guluyor.

Bende eski bir direksiyon var, Microsoft Sidewinder. Pedallari direksiyona RJ11 4P4C konnektor ile baglamislar. Disi kirikti, surekli cikip duruyor. Telefoncunun onunden ecerken iki uc tane alayim diye niyetlendim. Adam 3 tanesine 15 TL istedi. 30 tane alsaydim herhalde ayni parayi isteyecektin dedim. Piskin piskin guluyor.
telefoncu çankayada mıydı?

2. onur mu @Endorfin35+ :katil2:
orası yamyam kaynıyor hepsi öyle toklar ki 3-4 tane diyince ben ondan satmıyorum artık bile diyebilirler
Yok yahu, hanin icinde degil. yan sokakta karsida var ya bir tane telefoncu. Onlari yillardir tanirim. Durust esnaf. Onura en son gittigimde Gurel abinin dukkani acikti herhalde.

gürel telekom mu?
imei işine girmeyen harika bir esnaf.
çok severim kendisini
Yillardir gitmedim o taraflara. Bir defa giristeki soguscuye oturdum, oyle gecmistim Bit pazarindan. Garip garip apaci tipler dolmus. Birak alisverisi selam sabah yapilmayacak tipler.

Yillardir gitmedim o taraflara. Bir defa giristeki soguscuye oturdum, oyle gecmistim Bit pazarindan. Garip garip apaci tipler dolmus. Birak alisverisi selam sabah yapilmayacak tipler.
2 yıl kesintisiz çalıştım orada.
öyle insanlar varki.

çok net hatırlıyorum o zaman dolar 6-7 lira nanolar 20-30'a satılıyor.
birisi 10bin adet nano getirmiş tanesi 3.50'ye mal olmuş.
o nanoları ucuza satıp daha kısa sürede kâr etmesi mümkünken piyasının 2 katına satmaya başladı.

kim olduğunu söylemeyeceğim ama tek bir cümle ile anlayacaksınız.

2. onur alt kat.

Sunu buldum, fiyati uygun ama 0,50'den basliyor maalesef. 0.25 olsaydi alirdim.

Bu balıkçılar kullanılan birşey yav. Adam da zaten resimde zincir sıkıyor. Balıkçılığa meraklıysan al ama bunun dupont konnektör sıkılmaz :)

Bu balıkçılar kullanılan birşey yav. Adam da zaten resimde zincir sıkıyor. Balıkçılığa meraklıysan al ama bunun dupont konnektör sıkılmaz :)
Ortadaki resim sanki bizim konnektorleri de skabilecek agiz yapisinda gibi geldi.

Su linkteki gibi kompleks bir alet sizce saglikli olur mu? Acaba iki gun sonra elimizde kalir mi ki bu? En sagda olan.

Ortadaki resim sanki bizim konnektorleri de skabilecek agiz yapisinda gibi geldi.

Su linkteki gibi kompleks bir alet sizce saglikli olur mu? Acaba iki gun sonra elimizde kalir mi ki bu? En sagda olan.

Buda sanki dupont çakmaz.
Bunlar madem çok pahalı vakit buldukça tornacı arkadaşıma bu ağzı işleteyim.
Bu dupont çakma pensesinin ağız ölçüleri var mı?

Buda sanki dupont çakmaz.
Bunlar madem çok pahalı vakit buldukça tornacı arkadaşıma bu ağzı işleteyim.
Bu dupont çakma pensesinin ağız ölçüleri var mı?
Elinde knipex falan gibi kaliteli bir marka olan yuksek cozunurluklu bir iki fotograf atip tam boyutlarini yazarsa aslinda olabilir.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,145
Üyeler
2,554
Son üye
alisummer

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back