Tektronix 2440 Osiloskop Arıza

Cihaz lazım olur diye ara sıra gittiğim şehir dışındaki köy evinde, aşağıdaki konuda geçtiği hali ile duruyor. Konuyu inceleyein, eğer teklifiniz ciddi ise bir sonraki gidiş gelişte getirtirim.

Sercan bey selamlar tamam aldım lutfen getirin.Tesekkur ederim.

@monzamicrowave Hazır bu işi yapan birini yakalamışken sorayım :) Spektrum analizörü pazarı nasıl? Elinize bozuk gelip tamir ettiğiniz, uygun fiyata sattığınız oluyor mu? Sarı siteden bakıyorum ama fiyatlar cezbetmiyor.
Selamlar herhangibir marka model tercihiniz varmı ayrıca hedef fiyat aralıgınız belli mi saygılar.

Selamlar herhangibir marka model tercihiniz varmı ayrıca hedef fiyat aralıgınız belli mi saygılar.
HP 8563E veya Tek 494/A/P gibi modeller her ihtiyacımı ve fazlasını karşılayacağı için ideal olur. Aklımda bir fiyat yok aslında, ne kadara düşer onu merak ediyorum. 3500-4000-5000 dolar gibi rakamlar elbette ürkütücü.

HP 8563E veya Tek 494/A/P gibi modeller her ihtiyacımı ve fazlasını karşılayacağı için ideal olur. Aklımda bir fiyat yok aslında, ne kadara düşer onu merak ediyorum. 3500-4000-5000 dolar gibi rakamlar elbette ürkütücü.
Selamlar Tek 494 AP OPT 60GHZ external mixerleri ile yaklasık 3750USD civarlarında HP8562A 26.5 GHZ yaklasık aynı fiyatlarda bulunabilir.Daha dusuk frekansları 2500-3000USD civarlarında.

Yanlış anlamayını dürüst olduğu sürece kimsenin ticaretine bir lafım yok. Sonuçta hergün satan bir parça değil fakat o fiyat benim için çok yüksek. Birisi 200 USD teklif etse, çalışan ATT'si de dahil komple cihazı veririm.
Sercan bey selamlar oscillocope u getirebildinizmi?

Sercan bey selamlar oscillocope u getirebildinizmi?
Dediğim gibi cihaz köy evinde. En erken bayram sonunda getirebilirim. Getirebileceğim zaman tekrar yazarım, teklifiniz geçerliliğini koruyor olursa işlemi tamamlarız.

@monzamicrowave selamlar, önümüzdeki hafta gibi cihazı İstanbul'a getirmemiz mükmün görünüyor. Halen ilgileniyorsanız getirteyim?

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,878
Üyeler
2,487
Son üye
camandar

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back