UNI-T UT139C multimetre inceleme

Şimdi ben de aradım bu sigortanın internet sitelerinde olan firmayı (ferza.com.tr). İstediğim voltajda da yok, istediğim ölçüde de yok. Sana var demişler, belki de farklı kişiydi.

Valla bende de UT61E ve UT139C var bir tane. Bunlara yedek sigorta bulmak lazım o zaman. Olmazsa aliexpress'ten getirtiriz artık, orada vardır herhalde.

Benim Ut139c'nin neden amper ölçmediğini araştırırken içindeki 600v 10A seramik sigortanın atmış olduğunu gördüm. Aynısından araştırırken sadece bir firmada 13 amper olanını buldum.
Benim cihazıma olmayacağı konusun da düşüncem ağır bassa da emin olmak için buradan sormak istedim.

1988 eklentisine bak
Whatsapp tan konuşmamız bu yöndeydi. Dün ben arayıp bu günde sen arayınca belki benim arattırdığımı zannedip kurtulmak için yok demiş olabilir abi.

Türkiye Distribütörü kartal otomasyon imiş. Sigortanın resmini gönderdim whatsapp dan. bakıp dönecekler.

Çözüm gözümüzün önünde farketmiyoruz :D Adamlar sigorta yuvası için opsiyon koymuşlar. Yuvayı söküp bir yana taktınmı artık oraya 32 mm sigortaların girebilmesi lazım. İstediğin özellikte 32 mm sigorta da bulunur herhalde.

ut139_fuse.jpg

Çözüm gözümüzün önünde farketmiyoruz :D Adamlar sigorta yuvası için opsiyon koymuşlar. Yuvayı söküp bir yana taktınmı artık oraya 32 mm sigortaların girebilmesi lazım. İstediğin özellikte 32 mm sigorta da bulunur herhalde.

2020 eklentisine bak
usta gözüyle bakmak farklı tabi :D
Yazdım kartal otomasyona bakalım. Olmazsa öyle yaparız.

500V uygundur. Zaten dün UT61E ye bakınca onda hepten 250V luk sigorta kullanmışlar :)

Kartal Otomasyondan da olumlu yanıt gelmedi. Ellerinde yokmuş. Son çare Hatfon dan alıyorum 6x32 sigorta.

Arkadaşlar merhaba başka konu bulamadım sormak istedim benim ekranda silik gibi ama bet emin olamadım kim bilir ?

Herkese iyi forumlar incelediğim kadarıyla Uni-t UT139C başlangıç için oldukça iyi multimetre gibi görünüyor.Fakat Uni-T'nin kendi sitesinde dahi yaklaşık 1 aydır satışı yok.temin edebileceğimiz site tavsiyesi yada başka bir model tavsiyeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,653
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back