Uni-t UT89X, UT89xd, UT89Xe multimetrelerin farkı nedir?

Uni-trend dogru ama cihazın içinden çıkan problardan bahsediyorum aynisi degil multimetrenin arkasinda prob tutacağı var oraya uymayabilir
Uni-T'in sattigi tek prob o. Yaninda gelen problarin fotografini atar misin? Gelen problar orijinal mi bakalim. XD yerine X gonderen firmaya da pek guvenemedim simdi.

Ben diyorum burada, alacaksaniz Zoyi ZT-S4 alin. Bozmak icin gercekten bozmayi istemek gerekiyor. :D Bu arada minik kusum, bi'tanem DT-830'a da laf yok. Canim benim.

• Haha
Reactions: nt
Uni-T'in eski nesil problari var, bunlar mi yaninda gelen acaba? Sadece elinde kalanlar stoktan satiyor, uclari falan SMD icin pek uygun degil zaten.

Bunlar orijinal problara daha çok benziyor, ama gene de aynısı değil. 89XD ile gelen problar fena değil.

DSC00191.JPG

Şimdilik @Alt 255 ın verdiği linklerden birisini al. Ama sonra 89XE alınca dediğim ProbeMaster'lardan edin.

Elindeki yanık probları da "emin olmadığın, gene birşeylerin patlayabileceği" ölçümler için sakla :D

Bu arada işin omurilik mi gerçekten? Yani ortopedi doktoru veya beyin cerrahı mısın?

Şunlar da güzel. Hem ince uçlu smd ölçümleri için de ideal. Ayrıca uçlar değiştirilebiliyor da.

Direnci nasıl acaba? Vida olunca emin olamıyorsun ...

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,897
Üyeler
2,497
Son üye
omertopcu82

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back