Yeni Kitap: "Raspberry Pi ile Linux ve Elektronik Uygulamaları"

ozgurkoca

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Merhaba,

Uzun ve yorucu bir çalışmanın sonunda “Raspberry Pi ile Linux ve Elektronik Uygulamaları” isimli kitabım kısa bir süre önce okuyucuları ile buluştu.

Birçok yabancı ve yerli kaynağın bütünlüklü şekilde bir arada ele alındığı kitabın Raspberry Pi ile onun Linux ve elektronik uygulamaları konusundaki Türkçe kaynak eksikliğini gidereceğini temenni ediyorum. Kitabın içeriği hakkındaki bilgileri tanıtım sitesi olan www.raspberrypikitabi.com adresinden edinebilirsiniz.

Sponsorlar sayesinde kitabı ücretsiz olarak temin etmek de mümkün olacak, bunun için gerekli şartları ve yapmanız gerekenleri SSS bölümünde bulabilirsiniz.

Kitabın, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın yetişmesinde ve bilgiye erişimlerinin artmasında fayda getirmesi temennisiyle.

Kitabın önsöz bağlantısı: http://www.raspberrypikitabi.com/onsoz/
İçindekiler sayfası bağlantısı: http://www.raspberrypikitabi.com/icindekiler/
Sık Sorulan Sorular sayfası bağlantısı (SSS): http://www.raspberrypikitabi.com/sik-sorulan-sorular/
enkapsamli_kitap_raspberry_pi_ile_linux_ve_elektronik_uygulamaları-1024x819-C.jpg
kapak-gorseli-696x967.jpg
 

Ekler

  • Kitap - Raspberry Pi ile Linux ve Elektronik Uygulamaları.pdf
    3.4 MB · Görüntüleme: 78
Last edited by a moderator:

taydin

Timur Aydın
Staff member
Mesajlar
9,016
Ellerine sağlık, gençlere çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kaynaklar bölümüne de ekliyorum ki ana sayfada sağ tarafta görünsün.
 

tekosis

Kayıtlı Üye
Mesajlar
131
Yaş
40
Tebrik ederim, ellerinize sağlık. Bu gün bir forumda bile üşenmeden anlaşılabilir bir mesaj yazmak çoğu kişi için zor geliyorken kitap yazmak, hele ki teknoloji alanında yazmak büyük emek gerektiriyor. Umarım emeğinizin karşılığını alır, daha nice güzel kaynaklarla milletimizi buluşturursunuz.
 

Sercan

Yönetici
Staff member
Mesajlar
1,630
Özgür emeğine sağlık. Muhteşem görünüyor. Ayrıca uzun zamandır Samsun'lu bir hemşerimden hayırlı bir havadis duymamıştım. Can suyu oldu! :)
 
Top