SATILIK Calisiyor ise cok iyi fiyat

Bu ürünü kullandım, cidden fiyat buysa çok iyi.

Bu urun, bu fiyat a, bu kadar sure durduguna gore soyle bir cikarimda bulunmam gerekiyor, toplumun izolasyon test cihazlarinin nerede kullanildigiyla ilgili hic bir fikri yok. :kotek1:

Bak almazsaniz ben alacam da 2.yi ne yapacam. Seri baglasam 2000V verir mi acaba ? :gulus2:

Bunu masuz yazdim oyle bir sey denenemez, gecen akim belli. Makinayi dagitirsiniz aman diim.

Fiyat banada yüksek geldi. Fluke markası öne çıkıyor olmalı.
Fluke 79 III True Rms Multimeter kaç para eder, bunun satılabilir bir fiyatı varmı?
iyi para ediyorsa bende bunu satayım.

Fluke 1507 nin fiyati burada cok ucuz.
Fluke 79 II olsa ben almak isterdim.

Birisi de 2500 TL ile oltayı atmış :katil1:

79 III ile 79 II arasında bir fark göremedim. aynı duruyorlar. II nin alameti farikası ne ki ne? bunu verelim sana, hayrını gör diyelim mi?

cihaz ihtiyacım olmadığında çok zun süredir fiyatlara dikkat etmemişim.
şimdi gördüğüm kadarı ile fiyatlar çok aşırı yükselmiş, ne olmuş böyle böyle fiyatlara ya.
bu tip ichazlara bu paralar verilmez diye düşünüyorum, pek mantıklı gelmedi bana.
devir hesap kitap devri. yazık olur paracıklara, basit avometreye bu paralar verilmez bence.
değmez. Fluk - Muluk kurtarmaz. Resmen soyup-soyulma operasyonu.

Abu fiyatlar pahali degil, bizim paramizin degeri yok.

Forum istatistikleri

Konular
6,626
Üyeler
2,722
Son üye
cansu

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back