Google yorumlar gerçek mi?

flowchartx

Aktif Üye
Selamlar
Googledan bir mekan aradığımızda yorumlar çıkıyor acaba onlar işletme tarafından basılan botlar olabilir mi? Yoksa gerçek kişiler mi

güvenilir bir şey değil. ikisi de olabilir.
bir ara şakasına arkadaşım adına hurdacı dükkanı açtım:katil2: xxx hurdacı ltd. şti. adi komandit şirketler topluluğu diye. tanıdık tanımadık onlarca kişiden yorum geldi. sonra kapattım.

Son düzenleme:
Bir kursa kayıt olcaktım adam googledan yorumlarımıza bakabilirsiniz dedi. Ama bot olmadıklarına emin olamadım. Bence çoğu bot

İnternette güvenilir bir bilgi diye birşey yoktur (bu güvenilir bir bilgidir) :katil2:

google yorumlarını mı referans gösterdi.
çiğ köfteci dükkanı duvarlarına asılmış yarı ünlü resimleriyle övünen çiğköfteci gibi.

Forum istatistikleri

Konular
5,889
Üyeler
2,494
Son üye
yasin533

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back