Motorobit Çilesi

Seninkinin de aşağı kalır yanı yok. :katil2:
Yok mu şöyle 1000tl civarında önerilen bir şey? Çekmecelere etiket basıcam. Copy center a gitmekten sıkıldım.
Niimbot D110 var bende. Gayet basarili ama hepsinde oldugu gibi parayi etiketler uzerinden kazaniyorlar. Almadan once etiket fiyatlarina bakmak lazim (bu hepsi icin gecerli)

ben hazırım her çeşit dirençden gene alırım bide iade ederim koysunlar bakalım eski yerlerine nasıl oluyormuş. 10 gün direnç ayırdım.
Bende sırf destek vermek için katılabilirim ama unutmayınki iade sebebi yüzünden etiketleme yapıp geri gönderebilirler. Para iadesi alamayabiliriz. Ona göre hareket edelim. Bir kaç gönüllü daha lazım. İki kişi olmaz.

Böyle etiketleme yapmayan yerlerden alışveriş yaparken eğer çok pahalı değilse ürünleri farklı sayılarda alıyorum. Böylece kendim ayırabiliyorum.

Bunu daha önce söylesene :) Ulutaş elektronikten 4 çeşit transistör aldım, şimdi nasıl tespit edeceğim kara kara düşünüyorum :kizgin1:

1709377687684.jpeg

Ama çok uygun fiyata MC34071 aldım SOIC-8 pakette :) Bu paketleme dışında beğendim orayı, bir sürü çeşit var. Fiyatlar da makul. Bu tip şeyleri firmalardan bekliyoruz, ama her ilave işin de bir maliyeti olduğunu düşünmüyoruz. Tamam Özdisan çok güzel paketliyor, ama fiyatları da başka yerlere göre oldukça pahalı.

Ama çok uygun fiyata MC34071 aldım SOIC-8 pakette :) Bu paketleme dışında beğendim orayı, bir sürü çeşit var. Fiyatlar da makul. Bu tip şeyleri firmalardan bekliyoruz, ama her ilave işin de bir maliyeti olduğunu düşünmüyoruz. Tamam Özdisan çok güzel paketliyor, ama fiyatları da başka yerlere göre oldukça pahalı.
Abi etiket makinesine bir kere para verirsin, etiketinde maaliyetini bölüştürürsen Çin işi 0.0002 cent olur.
Bu meblağ için müşteri kaybetmeye değer mi? Yani şu etiket yüzünden sipariş vermeyecek çok insan olabilir. Onuda geçtim, etiket yüzünden 1 kişi bile ürünleri iade etse şirket, git-gel iki kere kargo parası ödeyecek. O parayla da 10 kişinin ürününü etiketleyecek, etiket alabilir.

Ben özdisanı genelde kalite yüzünden tercih ediyorum. İkinci favorim karaköy elektronik. Ulutaşta yanlış bilmiyorsam kaliteli ürünler satıyor. Peşinde bluemavi, ersin elektronik filan var ama bunlardan çok sık alışveriş yapmıyorum.

Robolink hem uygun fiyatlı hem etiketliyor.

Firmaya hiç geribildirim ulaşmıyor mu acaba? İletişimi kapalıysa zaten uzak durmak gerekir.

Malzeme sizde kalsın iadeye gerek yok. Siparişinizi tekrar "etiketli olarak yolluyoruz" demesi gerekir

Bunu daha önce söylesene :) Ulutaş elektronikten 4 çeşit transistör aldım, şimdi nasıl tespit edeceğim kara kara düşünüyorum :kizgin1:

31332 eklentisine bak
Patlamalı deney zamanı, basarsın voltajı, patladığı değere göre sıralarsın. Ama 1er 2şer tane ziyan olur :) .

Özdisan pahalı falan ama en azından alınan malın menşei belli. Opamp olsun transistör olsun sık sık çakma çıkıyor başka yerlerde. Bazı mallar bulunmuyor ama proje bazında işler için özdisanın pahalılığı dert değil. Bugün orada da ilk kez yanlış paketleme gördüm. 8 bacaklı transistör yerine, 3 bacaklı sot-23 göndermişler, pazartesi dönüş nasıl olacak merak ediyorum. Geri kargo yollama falan uğraştırmazlar inşallah 50 tl'lik ürün için.

Ben daha önce power transistör için çok baktım Ulutaş'a ama ürünün hakikiliğinden emin olamadığım için almadım. Yorumlarınızı bekliyoruz

Son düzenleme:
Bence firmalara etiket makinasi alalim, bizim siparislere etiket bassinlar . :saril: Ama ben normalde bunu yapmayan firmanin, iteleme ve kaktirma metotlarla calisacagini sanmam. Sanki bu firma degil de calisan isi gibi de olabilir. Bizim halk ta feedback ne kadar var ki, hic yok. Soruyoruz simdi @sedat abi sen motorobit e arayip durumu soyledin mi? Buradan bir link gonderdin mi? Boyle satis yapilir dedin mi?

31332 eklentisine bak

Bence firmalara etiket makinasi alalim, bizim siparislere etiket bassinlar . :saril: Ama ben normalde bunu yapmayan firmanin, iteleme ve kaktirma metotlarla calisacagini sanmam. Sanki bu firma degil de calisan isi gibi de olabilir. Bizim halk ta feedback ne kadar var ki, hic yok. Soruyoruz simdi @sedat abi sen motorobit e arayip durumu soyledin mi? Buradan bir link gonderdin mi? Boyle satis yapilir dedin mi?
yok onlara bişi deme dim ama 10 gün boyunca ayıklarken evden öle bi seslendimki kulakları bayağı inlemişdir.

Ozdisan dan alis veris yapasim geldi :olimpik1:

Eğer olurda mesaj atarlarsa mail içeriği bla bla kısmından sonra "değerli müşterimiz siz müsterih olun olay bizde" şeklinde olabilir.

Çevrimiçi üyeler

Çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back