Motorobit Çilesi

Helikopter hiç yapmadım. Onun kırımı çok oluyor. Ucakda ise her çeşit uçak yaptım ve kulllandım elektrikli, Nitrolu, 30 cc Benzinliden 170CC Benzinliye kadar ama çok oldu bırakalı

Pilotaj hatası var. Uçağı helikopter zannediyor pilot :mmh:

@coder Almış ama daha test etmemiş.
Hızlıca bir test yaptım.
Baskı çok çabuk çıkıyor.
Etiket hazırlamak alışınca çık hızlı.
Elimi ıslattım, basılan karakterleri ovalayarak etiket üzerinden silmeye çalıştım ama silemedim. Baskısı başarılı ilk izlenimlerim.

WhatsApp Image 2024-02-27 at 14.56.32.jpeg

WhatsApp Image 2024-02-27 at 14.56.32 (1).jpeg

Etiketleri de böyle.
Etiket rulosunu takarken ters takmak gerekiyor.
İlk etiket basımında ilk etiketi uca iyi hizalamak gerekiyor yoksa ilk etiket çöp oluyor.

61kR2XXTzWL._AC_SL1435_.jpg

Punto ayarlanmasını sevdim. Peki farklı etiket boyutları var mı? Bu etiket büyük mesela.

Peki farklı etiket boyutları var mı? Bu etiket büyük mesela.
Bunu araştırmak lazım emin değilim. Vardır diye düşünüyorum.

Ama şöyle bir çözüm olabilir.
Etikete 2 kelime yazacaksan, kelime aralarında boşluk bırakıp sonra metni etikete ortalarsan atıyorum çıkan etiketi ikiye bölüp 2 farklı etiket olarak ta kullanılabilir.
Etiket kenarları oval, estetik açıdan nasıl görünür bunu da hesaba kat.
Ya da makasla ince ayar çekersin kenarlara.

Farklı ebatta etiketleri mevcut galiba.

Bir kumanda buldum. Para ayarlayabilirsem alacağım. Görünüşe göre uçuş yapacağız :D

Mototrobitten titreşim sensörleri sipariş ettim. Paketleme etiketsiz, eskiden böyle yapmazlardı, çok kötü olmuş. İstisna değil demek ki uygulama bu şekilde olmuş.
1709373585500.jpeg

Titreşim sensörleri sipariş etmiştim. Farklı modeller ve hassasiyetleri farklı. Hangi paketin ne olduğu belli değil. Ürün üzerinde de yazmıyor. Beğendiğim sensörden bir daha nasıl sipariş edeceğim belli değil. 3'ünün kılıfı bile aynı.

Mototrobitten titreşim sensörleri sipariş ettim. Paketleme etiketsiz, eskiden böyle yapmazlardı, çok kötü olmuş. İstisna değil demek ki uygulama bu şekilde olmuş.
31330 eklentisine bak

Titreşim sensörleri sipariş etmiştim. Farklı modeller ve hassasiyetleri farklı. Hangi paketin ne olduğu belli değil. Ürün üzerinde de yazmıyor. Beğendiğim sensörden bir daha nasıl sipariş edeceğim belli değil. 3'ünün kılıfı bile aynı.
Böyle etiketleme yapmayan yerlerden alışveriş yaparken eğer çok pahalı değilse ürünleri farklı sayılarda alıyorum. Böylece kendim ayırabiliyorum.

31330 eklentisine bak

Vallaha ayıp eline mi yapışır kalemle poşetin üzerine yazsan bakkaldan peynir alırken bile yazılıyor peynir ne olduğu ezine mi az yağlımı gerçi ezineyi görmek hayal oluyor ezine istersen kefilin varmı diye soruyo bakkal

organize olup aynı gerekçe ile iade etmek lazım. 3 iade alsa yeter durumu anlamaya.

Forum istatistikleri

Konular
5,842
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back