UNI-T UT139C multimetre inceleme

Plus serisinin verileri eskilerine göre çok daha iyi. Ama D ve E serisi arasında gene benzer bir performans farkı var. Bu tabloya göre kendi ihtiyaçların doğrultusunda seçim yapabilirsin.

Aslında 139c düşündüm fakat kapasitör ölçüm değeri en fazla 100uf yazıyor teknik dökümanda gerçi siz inceleme yaptınız

Aslında 139c düşündüm fakat kapasitör ölçüm değeri en fazla 100uf yazıyor teknik dökümanda gerçi siz inceleme yaptınız

Sen hangi dokümana baktın bilmiyorum ama UNI-T nin kendi ürün sayfasına bakıyorum:

ve burada 100 mF a kadar ölçüm yapabildiği belirtiliyor, bu da eminim hiç birimizin hayatta kullanmayacağı kadar yüksek bir kapasite değeri :)

Bu arada teknik özelliklerden çok dikkat çekmiyor ama Plus serisinde gelen problar çok kaliteli. Sırf bunun için bile tercih edilebilir. Ayrıca bilgisayar bağlantılı eski modellerde RS232 (seri port) kablo gelirken Plus modellerde USB bağlantı kablosu geliyor. Programı sayesinde verileri excel'e filan aktarıp inceleme yapılabiliyor, çok işe yarıyor.

Bu arada teknik özelliklerden çok dikkat çekmiyor ama Plus serisinde gelen problar çok kaliteli. Sırf bunun için bile tercih edilebilir. Ayrıca bilgisayar bağlantılı eski modellerde RS232 (seri port) kablo gelirken Plus modellerde USB bağlantı kablosu geliyor. Programı sayesinde verileri excel'e filan aktarıp inceleme yapılabiliyor, çok işe yarıyor.
https://www.inovasyontest.com/urun/ut61d-ac-dc-1000-volt-true-rms-dijital-multimetre bu sitede satılıyor d+ güvenlimi soru işareti

Arayıp ürünü doğrulamak faydalı olabilir.

Sen hangi dokümana baktın bilmiyorum ama UNI-T nin kendi ürün sayfasına bakıyorum:

ve burada 100 mF a kadar ölçüm yapabildiği belirtiliyor, bu da eminim hiç birimizin hayatta kullanmayacağı kadar yüksek bir kapasite değeri :)
N11 satıcının ilanındaki teknik bilgiye birde sizin YouTube videosu izlerken yabancı bir youtuber 61e incelemesinde yorum yapanlardan biri micro farad değer ölçümden bahsefdiyordu 100uf olarak , diğer şekilde çevirme yapacağız . Şimdi 61d modelinde zannedersem 4000uf yazıyor çevirme işlemi ile uğraşmak istemediğinden.bBir defa alayım uygun fiyata ürün peşindeyim.
Owon ow18e bir mm aldım bluetoothndestekli telefonla iletişim yapamadım iade ettim 200.000count desteği ölçüm değerleri izlediğim bir videoda fluke yakındı lakin Bluetooth problem, Ölçümleri cepten bakılıyordu yazılımı üzerinden.Arayıştayım bugün yarın bu işi bitirmem gerek

Son düzenleme:
Uygun fiyata pişman olmayacağın bir multimetre alacaksan UT139C çok iyi bir seçim olur. Ben inceleme yaparken 4700 μF lık kondansatörü ölçtüm, yani o senin gördüğün "en fazla 100 μF ölçer" bilgisi kesinlikle yanlış.

Arayıp ürünü doğrulamak faydalı olabilir.
Aradım fakat ne sattığı dan habersiz güven vermedi sorularıma net cevap alamadım ,yok efendim bütün modellerin yanına +geldi gibi cevap veriyor ben D+mı bu diyorum teknik bilgim yok diyerek kestirip attı sonunda .İyi bir izlenim bırakmadı firma

O zaman trendyol gibi güvenilir bir yerden alıp, aradığın model gelmez ise iade edeceksin.

Uygun fiyata pişman olmayacağın bir multimetre alacaksan UT139C çok iyi bir seçim olur. Ben inceleme yaparken 4700 μF lık kondansatörü ölçtüm, yani o senin gördüğün "en fazla 100 μF ölçer" bilgisi kesinlikle yanlış.
100 mF , 100 μF anlaşılmış olabilir.

uni t 89x modelinde LİVE modu var 89xd modelinde yok 220V ölçümlerinde faz da uyarı veriyor. Bu özellik sadece kontrol kaleminin yaptığı işlemi gerçekleştiriyor. Bu özellik başka bir işe yarıyor mu ? x ile xd arasında bir de ısı probu farkı var benim gördüğüm fikirleriniz nedir ?

Ekler

• ünit.jpg
    ünit.jpg
    601.2 KB · Görüntüleme: 97
UT89XD de 6 mA kademesi var, diğerinde yok.

Forum istatistikleri

Konular
5,817
Üyeler
2,476
Son üye
mrmandos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back