Biraz da müzik ...

• Beğen
Reactions: nt

Son düzenleme:
7 yıldır hiç video yayınlamıyordu 14-15 videosu ile 1milyondan fazla abonesi olan Fransiz yetenek TinaS
*Tina S bir videosunda Jason Becker ın bir bestesini çaldı,Jason videonun altına :""Tina bestemi çalmandan gurur duydum" diye yazmıştı.

Son düzenleme:
Tolgahan Çoğulu konservatuarda müzik aletleri bölümünde hocalık yapan üretken bir akademisyen.
Kendi tasarladığı multitonal gitar ile çok iyi işler başarıyor. Multitonal gitar bir tür ayarlanabilir gitar.
Böylece farklı türlerdeki makamlara göre özel tonları gitar ile üretmek mümkün oluyor.

Kanalını ve videolarını izlemenizi tavsiye ederim.

7 yıldır hiç video yayınlamıyordu 14-15 videosu ile 1milyondan fazla abonesi olan Fransiz yetenek TinaS
*Tina S bir videosunda Jason Becker ın bir bestesini çaldı,Jason videonun altına :""Tina bestemi çalmandan gurur duydum" diye yazmıştı.

Böyle harala gürele gitar çalanlardan ( Malmsteen , Steve Vai , John Petrucci vs vs .... ) hiç hazetmem . Ama bu hanım kız en azından göğüs dekoltesiyle değil parmaklarıyla birşeyler yapmaya çalışıyor . O yüzden tebrikler diyorum :)

Böyle harala gürele gitar çalanlardan ( Malmsteen , Steve Vai , John Petrucci vs vs .... ) hiç hazetmem . Ama bu hanım kız en azından göğüs dekoltesiyle değil parmaklarıyla birşeyler yapmaya çalışıyor . O yüzden tebrikler diyorum :)
Burada cogaltip dorde tamamlamislar, grup olmus. :D

Ama favorim bu, bayiliyorum Maviş'e. :D

Son düzenleme:
@taydin Hocam senin profil fotoğrafına bakıyorum. Bu abimiz TSM Münir Nurettin Selçuk dinleyip Türk kahvesi içen bir adamdır kesin diyorum . Sana düüünnnn birrr tepedeeennnn bakdımmmm aziiiizzz İstaaaanbuuullll.... Tuhaf :)

Forum istatistikleri

Konular
5,847
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back