Demonte Güç Kaynağı Kademeli Trafo KiCad Çizimi

benim bildiğim seri üretim kartlarda bu + ları kullanıyorlar
Doğrudur. Onları makine yapıyor. Bunu ben elde yaptığım için olmuyor zaten. Gönül isterdi ki drilling makinem olsun. + yı merkezleyip başlatayım ama yok. Elle ancak bu kadar. Yinede hiç azımsanmayacak başarılı bir çalışma.

Doğrudur. Onları makine yapıyor. Bunu ben elde yaptığım için olmuyor zaten. Gönül isterdi ki drilling makinem olsun. + yı merkezleyip başlatayım ama yok. Elle ancak bu kadar. Yinede hiç azımsanmayacak başarılı bir çalışma.
Ben hayatımda çift taraflı basmadım basanıda canlı görmedim.

O yüzden benim gözümde bu yaptığın plaketin 0dan işlemcinin içini tasarlamaktan farkı yok. :)

Bu kart üzerinde başka denemelerde yapıcam. Sen birde o zaman gör. Yarın ola hayrola.

Bu kart üzerinde başka denemelerde yapıcam. Sen birde o zaman gör. Yarın ola hayrola.
Benim tavsiyelerimi ne kadar dinlersen o kadar geç biter abi özellik eklemekten çoğu projemi kutulayamam ben.
Bana desen ki ahmet bize tavsiye ver ne ekleyelim proje finali 2025

Benim insanın ilham kalyanığı açtığını düşündüğüm bir sıvı var bu sıvı kolanya ama öyle normal limon kolanyası değil.

@taydin abi bunun menşeine yakın oturuyor belki Timur abi bilir Yalova Geceleri kolanyası birkaç saniye koklayınca kafamın daha çok çalıştığını hissediyorum hoş bir kokusu var tavsiye ederim.

Benim insanın ilham kalyanığı açtığını düşündüğüm bir sıvı var bu sıvı kolanya ama öyle normal limon kolanyası değil.

@taydin abi bunun menşeine yakın oturuyor belki Timur abi bilir Yalova Geceleri kolanyası birkaç saniye koklayınca kafamın daha çok çalıştığını hissediyorum hoş bir kokusu var tavsiye ederim.

Kartları IPA ile yıkarken baya ilham alıyorum zaten Ahmet, bir de kolonyanın alkolü fazla gelir :)

Kartları IPA ile yıkarken baya ilham alıyorum zaten Ahmet, bir de kolonyanın alkolü fazla gelir :)
Abi fıs-fıslı modelini al yalova gecelerinin kartları temizledikten sonra birkaç fıs yaptır üstüne kartın.

Kartı kime götürsen hasta olur karta ben çok seviyorum yalova geceleri kolanyasının kokusunu eminim herkese hoş gelecektir.
Yıllar önce yalovalı hocamın sınıfa güzel koku versin diye döktüğü kolanyaya yıllardır hastayım

Silkscreen baskısı iyi olmadı.
Biraz daha özenmeliydim.

20220609_153525.jpg

20220609_143330.jpg

20220609_143318.jpg

Çoğunluğu 0.9mm olmak üzere atlama delikleri de tamam.
Şimdi multimetre ile yolların kısadevre kontrolünü yaptıktan sonra elemanları yerleştirmeye geçeceğim.

20220610_152530.jpg

@Endorfin35+ tarzı bir güncelleme gireyim.
Bu gün hiç bir şey yapamadım.
Gençlerin sevdiği bir yazarın imza günü varmış bir avm de. Benim kızı götürdüm, bir imza için tam 6 saat sıra bekledik orada.

20220611_165427.jpg

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back