Hangi ülkeye uçakla gitmeyeceğim belli oldu

taydin

Timur Aydın
Staff member
Uçakla seyahati sevmem, ama mecbur olunca da binerim. Ama hiçbir güç beni şu ülkeye uçakla gitmeye ikna edemez :cheeky5:

Bir zamanlar bir gorev nedeniyle bir kac Guney Amerika ulkesine gitmem gerekmisti.

Meksikadan bir pir pir ucaga bindirdiler. Bir sure sonra bir mahallenin ortasina indik. 25 metre kare kadar meydanin etrafina bir iki demir cubuk cakmislar etrafina da zincir cekmisler. Kahvehanedeki tahta masalardan bir tane masa atmislar. Bu meydanda bir iki kisi bekliyor. Bir iki tane polis. Megersem burasi bir ulkenin havaalani imis. Yolcu almak icin inmisiz. Etrafta mahallenin kadinlari cocuklari falan oturmuslar bakiniyorlardi.

Sonra kalktik bir sure ucustan sonra gene bir mahalleye indik. Orasi da baska bir ulkeymis.

Son düzenleme:
Ben de bekliyom ormandan ates acacaklar felan, :cheeky4:

Dünyada sadece 8 tane pilotun yeterliliği varmış bu havaalanına inmeye. Diğerleri herhalde halk otobüsü şöförü :katil1:

Bu motorlarin sesine hastayim, o kadar ki eve gurultu yapsin diye bile koyarim. :katil1:

anladığım kadarıyla kalkış sorun değil aşağısı zaten uçurum. baya da yoğun 10 dakika içinde 3 uçak indi. belki hava şartları her zaman uygun olmadığı için dar bir aralıkta çok sefer yapılıyordur.
Baştan sona tekrar seyretmedim ama söylediğiniz gibi olmalı. Pilot inişe karar verdikten sonra geri dönemiyordu, bir de bu kalmış aklımda. :)

Forum istatistikleri

Konular
6,143
Üyeler
2,553
Son üye
trojann

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back