Liste Paylaşmaca

Gokrtl

Gökhan Kartal (TeknoDay)
Staff member
Bakalım kimlerin listesinde nasıl cihazlar var?
Ben listemi yeni yaptım sayılır. Sizde paylaşın görelim, konuşalım, bu konudan çok teknik muhabbetler çıkar.
İyi zannedip listeye eklediğimiz bir makine belki başkası tarafından deneyimlenmiştir ve tavsiye etmiyordur.

Ekran görüntüsü 2024-02-17 011115.png

SDS1104X-E Skop
Analog Discovery 3 skop
Fluke17B Multimetre
Unit210e pensampermetre
Kingst LA1010 Lojik Analyzer
RD6006 48V 6A güç kaynağı
RK6006 7 kanal sabit + 2 kanal ayarlı 30V 6A güç kaynağı
Uni8511 Elektronik Yük
Unit uti712 Termal kamera
Unit RPM meter
FTA lazer termometre
Solomon sl20 havya
Cyber 852 sıcak hava
Steinel HL1810 sıcak hava
Bosch çift akü şarjlı vidalama
Bosch IXO şarjlı vidalama
Pi5 2 adet
Pi4 4 adet
Pi3 1 adet
Pi zero 3 adet

Yalnız bu liste @taydin @DrFreeman ve @Sercan atölyesi yanında aşağıdaki resim gibi kalacak.

1708179377822.png

Alınacak liste de
Siglent SDM3065
BRYMEN 869
Lutron 9184
Power Profiler II
FNIRSI FNB58 USB Analyzer

Jetson Orin Nx 8gb
Visionfive2 sbc
Asus edge r sbc
Quectel ec25 4.5 modül var.

Son düzenleme:
Ben olayı yanlış anladım. Aldıklarımı yazdım. Alacak listesi tabiiki kabarık. O listede @taydin falan tanımam. Kimse geçemez. Nasıl olsa hayal kurmak bedava

Son düzenleme:
Bu cihazdan memnun musunuz? Bende böyle birşey almayı düşünüyorum.

Farklı bir cihaz kullanmadığım için iyi yada kötü yorumu yapamam ama hafıza derinliği az. Bazen yakalamıyor. Yada ben kullanmayı tam çözemedim

Son düzenleme:
Evet benim liste de sizinki kadar kabarık :) @fide senin liste güncel değil yav. O listedeki birçok şeyi senin atölyede görüyorum. Bir de yedeklerini mi almayı düşünüyorsun :sisi1:

Evet benim liste de sizinki kadar kabarık :) @fide senin liste güncel değil yav. O listedeki birçok şeyi senin atölyede görüyorum. Bir de yedeklerini mi almayı düşünüyorsun :sisi1:
Üstteki liste elimdekiker. Alttaki liste almak istediklerim. Konuyu ilk başta yanlış anladım

Buraya tekrar yazayım. Alınacak liste:
Siglent SDM3065
BRYMEN 869
Lutron 9184
Power Profiler II
FNIRSI FNB58 USB Analyzer

Jetson Orin Nx 8gb
Visionfive2 sbc
Asus edge r sbc
Quectel ec25 4.5 modül var.

Jetson benim listede de var. Ama alsam bir kenarda atıl duracak o yüzden bekletiyorum.

Ben de cok bulamadim. Genelde bir ihtiyacim yok diye dusunuyorum :) Gerci aklima dusmesin sonra derdi oluyor yok simdi alayim sonra oderim felan surekli bir jedi mind trick altinda gibi oluyorum :)

Kimse yazmadigina gore tahminen bendeki durum dusundugumden daha genel.

Banana vb uclarin stackable olanlarindan alacagim. Aliexpress Cleqee magazsini dusunuyorum ama urun basina kargo fiyatlari cok yuksek. Yurticinden bulabilirsem harika olacak.

Son düzenleme:
Çok az kaldı..

düzenleme.
Koyuncular olmasa ekran kartında olurdu listede :oluat:

4C74C329-0A28-4311-BCFE-C72CD5E72434.jpeg

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
5,842
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back