Çözüldü

rfdog12

Üye
Herkese selamlar resimde ki ürünleri toplamaya çalışıyorum fakat şuan en zoru ekran gibi parça şeklinde veya toplu da alabilirim

direkt aliexpressten alman lazım bu ekrandan türkiyede yok. fakt bu projenin kaynak kodları kaldırıldı. paralı satılıyor diye biliyorum.

direkt aliexpressten alman lazım bu ekrandan türkiyede yok. fakt bu projenin kaynak kodları kaldırıldı. paralı satılıyor diye biliyorum.
Evet hocam proje sahibi ile görüştüm ve maalesef benim kendi çapımda seri üretim 20/30 adet stok yapar ve satış yaparım fikri de biraz suya düşmüş oldu proje sahibi ve bir arkadaşı zaten yapıyormuş

30-35 euro galiba öyle bir fiyata kodları veriyordu. ama kodları tek işlemcide çalışacak şekilde mi organize etmiş. yoksa bir hex dosyasını direkt mi veriyor onu bilmiyorum. bir tane alıp denemek lazım.

Çözüldü de, ne çözüldü yav? Başlığı ve mesaj içeriğini bıraksaydın da aynı sorunu yaşayan başkasına faydası olsaydı keşke.

Resimleri silmeseymiş iyiymiş. Resimler geri alınamıyor.

Çözüldü de, ne çözüldü yav? Başlığı ve mesaj içeriğini bıraksaydın da aynı sorunu yaşayan başkasına faydası olsaydı keşke.
Hocam hala duruyor konum bu konu için parça tedarik etmek adına açmıştım fakat ekran yurt içinde yok bu yüzden konuyu kapatmak adına yazdım insanlar yanlış anlamasın diye

Bu konuya gelecek olursak czorgormez hocam çok çok sağolsun sayesinde hallettim cihazım klon olmasına rağmen

30-35 euro galiba öyle bir fiyata kodları veriyordu. ama kodları tek işlemcide çalışacak şekilde mi organize etmiş. yoksa bir hex dosyasını direkt mi veriyor onu bilmiyorum. bir tane alıp denemek lazım.
25 Euro fiyatı var hocam kodların fakat yazarın arkadaşı da kendisi de zaten güncel olarak cihazı hazır halde satıyorlar 200 Euro gibi bir fiyata bir de güncelleme gelmiş normalde sadece RF ve IR özellikleri varken iki gün önce ki güncelleme de WiFi ve Bluetooth özelliği de gelmiş RFID özelliği de gelirse flipperdan bir farkı kalmayacak gibi

Forum istatistikleri

Konular
5,988
Üyeler
2,517
Son üye
Dzenit

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back