Atölye kurma

:) Bende hanım yok ama kendimi zor ikna ettim. Kendime sigarayı bırakma hediyesi oldu. Bayramda bisiklet hediye edilmiş çocuk gibi hissediyorum şu an.

20464 eklentisine bak

LM358'le NE5532'yi karşılaştırıyorum şimdi. Güç kaynağında NE5532 kullanmaya karar verdim. Çok daha hızlı çalışıyor. Bu zamana kadar osiloskop almadığıma pişman oldum. Çok fazla imkan sağlıyor.
Tr den mi aldınız bangood üzerinden mi ?

usb çözebiliyor mu abi?
Bilmiyorum ki? Klavuza göre bunları çözüyor.

Ekran Görüntüsü (9).png

Hmmm.
bizde aç gözlü olmuşuz onu çözüyor mu bunu çözüyor mü. Olsa belki 1 2 kez kullanacağın şeylere para dökmeye gerek yok yav.

Bu protokoller yeterde artar ama gözüm birde modbus aradı
Bunların hiç birini yakın zamanda kullanmayacağım, Hatta bu protokolleri çözecek kadar da bilmiyorum. Lazım olursa bakarım.
Lojik analizörler bu konuda daha kullanışlı olabilir mi?

Bunların hiç birini yakın zamanda kullanmayacağım, Hatta bu protokolleri çözecek kadar da bilmiyorum. Lazım olursa bakarım.
Lojik analizörler bu konuda daha kullanışlı olabilir mi?
150 lira olanı alma abi.
diğer bütün analizörler iş görür.
o 150 lira olan rulet gibi ama yeşile oynanmış rulet gibi

Bende soyle bir sey alayim diyordum. Ise yaramaz mi?

Bundan kesinlikle uzak durun.
Kullanacaksınız usb izolatör ile kullanın.
bununla usb portunu yakan tanıyorum.

Şimdi birisi çıkıp ben kullanıyorum sorun yok diyecek, aldanmayın.
Bilgisayarlar artık risk alacağımız fiyatlara satılmıyor.

Bende de var bu arkdaştan ama 1-2 kez ancak kullandım tavsiye de etmiyorum bunu satın almanızı.

Bundan kesinlikle uzak durun.
Kullanacaksınız usb izolatör ile kullanın.
bununla usb portunu yakan tanıyorum.

Şimdi birisi çıkıp ben kullanıyorum sorun yok diyecek, aldanmayın.
Bilgisayarlar artık risk alacağımız fiyatlara satılmıyor.

Bende de var bu arkdaştan ama 1-2 kez ancak kullandım tavsiye de etmiyorum bunu satın almanızı.
Tavsiye edebileceginiz bir model var mi hobi icin uygun maliyetli? Ornegin su beni asar.

Tavsiye edebileceginiz bir model var mi hobi icin uygun maliyetli? Ornegin su beni asar.

USB İZOLATÖR + ILK ATTIGIN TEHLIKELI DEDIGIM
izolatör;

O zaman instrustar'ı hazır iade ettin, 205X olanını al. Bunda lojik analizör de var.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,833
Üyeler
2,477
Son üye
krmz

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back